Kdo je to?
Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seřizovač CNC? Lidé, profese

Seřizovač CNC

Co znamená a jaký je význam slova Seřizovač CNC?

Seřizovač CNC neboli programátor CNC strojů je osobou, která se stará o údržbu, nastavení a naprogramování CNC strojů. Může působit také jako školitel personálu zajišťujícího obrábění, pokud tento personál nemá dostatečné skutečnosti.
Pro výkon tohoto povolání by seřizovač CNC měl mít střední vzdělání a výuční list.Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seřizovač CNC? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu CDS2? Víte co je Permitivita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ústní podání? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atopický ekzém?

Klíčová slova: profese, etymologie, formulace, odborný výraz, přesný výraz, Seřizovač CNC, přesný výraz, profese, informace, pojem, lexikon, wiki, heslo, přesný význam, popis, synonymum

Pojem Seřizovač CNC je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Seřizovač CNC ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Seřizovač CNC ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Seřizovač CNC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Seřizovač CNC na Google obrázcích

Hledat heslo Seřizovač CNC na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Seřizovač CNC například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Seřizovač CNC, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seřizovač CNC? Definice pojmu Seřizovač CNC patří do kategorie Profese

Kategorie profese, veterinař se psem, seřizovač CNC, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).