Kdo je to?
Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seřizovač CNC? Lidé, profese

Kdo je to Seřizovač CNC?

Co znamená a jaký je význam slova Seřizovač CNC?

Seřizovač CNC neboli programátor CNC strojů je osobou, která se stará o údržbu, nastavení a naprogramování CNC strojů. Může působit také jako školitel personálu zajišťujícího obrábění, pokud tento personál nemá dostatečné skutečnosti.
Pro výkon tohoto povolání by seřizovač CNC měl mít střední vzdělání a výuční list.Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seřizovač CNC? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Seřizovač CNC? s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Přímá úměrnost? Rozumíte pojmu Vodní dýmka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adventní kalendář? Znáte pojem Přímá řeč?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, formulace, význam, etymologie, wiki, Seřizovač CNC, vysvětlení, profese, odborný výraz, heslo, přesný význam, lexikon, význam slova, slovo, wikipedie

Pojem Seřizovač CNC je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Seřizovač CNC

Hledejte bez špehování slovo Seřizovač CNC ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Seřizovač CNC na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seřizovač CNC ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Seřizovač CNC ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Seřizovač CNC ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Seřizovač CNC například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seřizovač CNC

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Seřizovač CNC? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seřizovač CNC? Definice pojmu Seřizovač CNC patří do kategorie Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.