Kdo je to?
Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Kdo je to Sangvinik?

Co znamená a jaký je význam slova Sangvinik?

Řecký filozof a lékař Hippokratés rozděloval lidi podle jejich temperamentu do čtyř skupin a věřil, že jejich charakteristiky jsou ovlivněny převládající tělní tekutinou (sangvinik, melancholik, cholerik, flegmatik). U sangviniků to byla krev. Sangvinika lze popsat jako stabilního extroverta, člověka s veselou, společenskou povahou, čilého, komunikativního a optimisticky zaměřeného. Na druhou stranu bývají sangvinici údajně povrchní, příliš výřeční, neklidní, nesnesou porážku a mají potíže se soustředěním. I když bylo toto dělení dávno překonáno, stále na něj můžeme často narazit. Kdybychom ho chtěli aplikovat v praxi, je třeba mít na paměti, že nikdo nebude bezezbytku splňovat uváděné charakteristiky, spíše bude kombinací více typů.Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sangvinik? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Vzpomenete si na definici slova Vaskulitida? Víte co je Statutární orgán? Vzpomněli byste si na význam slova Zemská kůra?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, termín, informace, význam pojmu, kdo to je, původ slova, definice, význam slova, wiki, synonymum, lexikon, co je to Sangvinik?, vysvětlení, popis, přesný výraz

Pojem Sangvinik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sangvinik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Sangvinik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Sangvinik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Sangvinik na Youtube

Zkusit najít frázi Sangvinik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sangvinik například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Sangvinik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sangvinik? Kdo to byl Sangvinik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sangvinik? Definice pojmu Sangvinik je v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Sangvinik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.