Kdo je to?
Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Kdo je to Sangvinik?

Co znamená a jaký je význam slova Sangvinik?

Řecký filozof a lékař Hippokratés rozděloval lidi podle jejich temperamentu do čtyř skupin a věřil, že jejich charakteristiky jsou ovlivněny převládající tělní tekutinou (sangvinik, melancholik, cholerik, flegmatik). U sangviniků to byla krev. Sangvinika lze popsat jako stabilního extroverta, člověka s veselou, společenskou povahou, čilého, komunikativního a optimisticky zaměřeného. Na druhou stranu bývají sangvinici údajně povrchní, příliš výřeční, neklidní, nesnesou porážku a mají potíže se soustředěním. I když bylo toto dělení dávno překonáno, stále na něj můžeme často narazit. Kdybychom ho chtěli aplikovat v praxi, je třeba mít na paměti, že nikdo nebude bezezbytku splňovat uváděné charakteristiky, spíše bude kombinací více typů.Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sangvinik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Pamatujete si definici pojmu Refrén? Víte co je Galgán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stínová vláda?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, wiki, popis, význam, lexikon, psychologie, kdo to je, odborný výraz, informace, přesný výraz, formulace, popis, vysvětlení, Sangvinik, heslo

Pojem Sangvinik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Sangvinik ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Sangvinik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Sangvinik na Google.cz

Hledat výraz Sangvinik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sangvinik například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Sangvinik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sangvinik? Kdo to byl Sangvinik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sangvinik? Definice pojmu Sangvinik se nachází v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sangvinik i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.