Kdo je to?
Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Kdo je to Sangvinik?

Co znamená a jaký je význam slova Sangvinik?

Řecký filozof a lékař Hippokratés rozděloval lidi podle jejich temperamentu do čtyř skupin a věřil, že jejich charakteristiky jsou ovlivněny převládající tělní tekutinou (sangvinik, melancholik, cholerik, flegmatik). U sangviniků to byla krev. Sangvinika lze popsat jako stabilního extroverta, člověka s veselou, společenskou povahou, čilého, komunikativního a optimisticky zaměřeného. Na druhou stranu bývají sangvinici údajně povrchní, příliš výřeční, neklidní, nesnesou porážku a mají potíže se soustředěním. I když bylo toto dělení dávno překonáno, stále na něj můžeme často narazit. Kdybychom ho chtěli aplikovat v praxi, je třeba mít na paměti, že nikdo nebude bezezbytku splňovat uváděné charakteristiky, spíše bude kombinací více typů.Kdo je to, byl Sangvinik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sangvinik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sangvinik sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přímá úměrnost? Víte co je Statutární orgán? Znáte termín Pásový opar?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, co je to Sangvinik?, původ slova, lexikon, termín, heslo, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Sangvinik?, psychologie, přesný význam, slovo, Sangvinik, etymologie, synonymum

Pojem Sangvinik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sangvinik lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Sangvinik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Sangvinik ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Sangvinik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Sangvinik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sangvinik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sangvinik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sangvinik? Kdo to byl Sangvinik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sangvinik? Definice pojmu Sangvinik patří do sekce psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.