Kdo je to?
Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Landa?

Kdo je to Daniel Landa? Stručný životopis

Daniel Landa je známý český umělec, především rockový zpěvák, skladatel, příležitostně také herec a automobilový závodník. Věnuje se také thajskému boxu. Od roku 2012 působí pod pseudonymem Kouzelník Žito. Je spoluzakladatelem kapely Orlík, kterou si oblíbili zastánci hnutí skinheads a která se po dvou albech rozpadla. Od té doby vystupuje Daniel Landa sólově, populární jsou například alba Pozdrav z fronty, Best of Landa, 9mm argumentů, úspěšní jsou i jeho koncerty a turné.
Je také autorem muzikálů, divadelní a filmové hudby, v muzikálech sám účinkuje. Jako herec se objevil v několika filmech i divadelních představeních.Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Daniel Landa

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1968
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Daniel Landa můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Logopedie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Audiokniha? Znáte termín PUR pěna? Víte co je Dynamo?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Daniel Landa?, termín, informace, význam slova, přesný výraz, formulace, popis, původ slova, Daniel Landa, wiki, kdo je Daniel Landa?, co znamená, lexikon, synonymum, pojem

Pojem Daniel Landa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Daniel Landa doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Landa ve Wikimedia Commons

Najít pojem Daniel Landa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Daniel Landa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Daniel Landa ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Landa například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Landa?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Landa? Kdo to byl Daniel Landa? Kdy se narodil Daniel Landa? Kde se narodil Daniel Landa? Daniel Landa patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Daniel Landa řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Landa i v jiné kategorii než je hudba.