Kdo je to?
Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Landa?

Kdo je to Daniel Landa? Stručný životopis

Daniel Landa je známý český umělec, především rockový zpěvák, skladatel, příležitostně také herec a automobilový závodník. Věnuje se také thajskému boxu. Od roku 2012 působí pod pseudonymem Kouzelník Žito. Je spoluzakladatelem kapely Orlík, kterou si oblíbili zastánci hnutí skinheads a která se po dvou albech rozpadla. Od té doby vystupuje Daniel Landa sólově, populární jsou například alba Pozdrav z fronty, Best of Landa, 9mm argumentů, úspěšní jsou i jeho koncerty a turné.
Je také autorem muzikálů, divadelní a filmové hudby, v muzikálech sám účinkuje. Jako herec se objevil v několika filmech i divadelních představeních.Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Daniel Landa

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1968
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniel Landa? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Omegle? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní televize? Znáte termín Agility? Znáte definici termínu Alegorie?

Klíčová slova: kdo to je, popis, termín, formulace, původ slova, význam, význam pojmu, informace, slovo, wiki, co znamená, hudba, pojem, etymologie, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Daniel Landa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Landa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Daniel Landa ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Daniel Landa ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Daniel Landa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Landa například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Landa?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Landa? Kdo to byl Daniel Landa? Kdy se narodil Daniel Landa? Kde se narodil Daniel Landa? Daniel Landa je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Landa například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Landa i v jiné kategorii než je hudba.