Kdo je to?
Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Landa?

Kdo je to Daniel Landa? Stručný životopis

Daniel Landa je známý český umělec, především rockový zpěvák, skladatel, příležitostně také herec a automobilový závodník. Věnuje se také thajskému boxu. Od roku 2012 působí pod pseudonymem Kouzelník Žito. Je spoluzakladatelem kapely Orlík, kterou si oblíbili zastánci hnutí skinheads a která se po dvou albech rozpadla. Od té doby vystupuje Daniel Landa sólově, populární jsou například alba Pozdrav z fronty, Best of Landa, 9mm argumentů, úspěšní jsou i jeho koncerty a turné.
Je také autorem muzikálů, divadelní a filmové hudby, v muzikálech sám účinkuje. Jako herec se objevil v několika filmech i divadelních představeních.Kdo je to Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Daniel Landa

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1968
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Landa s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Logopedie? Rozumíte pojmu Líná pěna? Znáte termín PUR pěna? Znáte pojem Šantán?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, formulace, Daniel Landa, kdo je Daniel Landa?, popis, přesný význam, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, význam, hudba, etymologie, heslo, pojem, definice

Pojem Daniel Landa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Daniel Landa lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Daniel Landa ve Wikipedii

Najít výraz Daniel Landa ve Wikislovníku

Hledat výraz Daniel Landa ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Landa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Landa například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Landa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Landa? Kdo to byl Daniel Landa? Kdy se narodil Daniel Landa? Kde se narodil Daniel Landa? Daniel Landa se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Landa dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Landa i v jiné kategorii než je hudba.