Kdo je to?
Kdo je Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Daniel Landa?

Kdo je Daniel Landa? Životopis, informace, biografie, hudba

Daniel Landa je známý český umělec, především rockový zpěvák, skladatel, příležitostně také herec a automobilový závodník. Věnuje se také thajskému boxu. Od roku 2012 působí pod pseudonymem Kouzelník Žito. Je spoluzakladatelem kapely Orlík, kterou si oblíbili zastánci hnutí skinheads a která se po dvou albech rozpadla. Od té doby vystupuje Daniel Landa sólově, populární jsou například alba Pozdrav z fronty, Best of Landa, 9mm argumentů, úspěšní jsou i jeho koncerty a turné.
Je také autorem muzikálů, divadelní a filmové hudby, v muzikálech sám účinkuje. Jako herec se objevil v několika filmech i divadelních představeních.Kdo je Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Daniel Landa

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Landa sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Uloženka? Rozumíte pojmu Elektrolyt? Znáte termín Dekadentní? Znáte pojem Zvratné zájmeno?

Klíčová slova: biografie, hudba, místo narození, popis, národnost, zajímavosti, osobnosti, vysvětlení, datum narození, životopis, Daniel Landa, kde se narodil Daniel Landa?, wikipedie, informace, narození, kdy se narodil Daniel Landa?

Pojem Daniel Landa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Daniel Landa v dalších zdrojích

Najít pojem Daniel Landa ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Daniel Landa na Google obrázcích

Zkusit najít Daniel Landa ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Daniel Landa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Daniel Landa ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Landa například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Landa

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Daniel Landa? Kdy se narodil Daniel Landa? Kde se narodil Daniel Landa? Daniel Landa se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Daniel Landa řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Landa i v jiné kategorii než je hudba.