Kdo je to?
Kdo je Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Daniel Landa

Kdo je Daniel Landa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Daniel Landa je známý český umělec, především rockový zpěvák, skladatel, příležitostně také herec a automobilový závodník. Věnuje se také thajskému boxu. Od roku 2012 působí pod pseudonymem Kouzelník Žito. Je spoluzakladatelem kapely Orlík, kterou si oblíbili zastánci hnutí skinheads a která se po dvou albech rozpadla. Od té doby vystupuje Daniel Landa sólově, populární jsou například alba Pozdrav z fronty, Best of Landa, 9mm argumentů, úspěšní jsou i jeho koncerty a turné.
Je také autorem muzikálů, divadelní a filmové hudby, v muzikálech sám účinkuje. Jako herec se objevil v několika filmech i divadelních představeních.Kdo je Daniel Landa? Životopis Daniel Landa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Daniel Landa

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Landa sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Migréna? Pamatujete si definici pojmu Advokátská káva? Znáte termín Oblévačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mexická vlna?

Klíčová slova: lexikon, Daniel Landa, životopis, narození, osobnost, hudba, biografie, kdy se narodil Daniel Landa?, vysvětlení, kde se narodil Daniel Landa?, kdo je Daniel Landa?, popis, informace, místo narození, datum narození, zajímavosti

Pojem Daniel Landa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Daniel Landa ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Daniel Landa ve Wikipedii

Vyhledat termín Daniel Landa ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Daniel Landa na Google.cz

Najít termín Daniel Landa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Landa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Daniel Landa? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Daniel Landa? Kdy se narodil Daniel Landa? Kde se narodil Daniel Landa? Daniel Landa je v sekci Hudba

Kategorie hudba, klavír, daniel Landa, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Landa kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Landa i v jiné kategorii než je hudba.