Kdo je to?
Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Kdo je to Personalistka?

Jaký je význam slova Personalistka? Co to znamená?

Personalistka je pracovnice v odvětví činnosti, které se specializuje na nábor kvalitních zaměstnanců pro firmu, další práci se zaměstnanci, jejich motivaci a zvyšování výkonu a optimalizaci práce s platovými postupy a odměnami.
Nejdůležitější součástí práce personalistky je zajištění a výběr nových pracovníků, získání informací o uchazečích a jejich vyhodnocení.Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Tento text (Personalistka) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Magnetická renozance? Víte co je Rozeta? Znáte termín Dobropis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Opce?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, původ slova, synonymum, Personalistka, formulace, popis, co znamená, heslo, význam slova, lexikon, termín, význam, wiki, informace, profese

Pojem Personalistka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Personalistka na Google.cz

Zkusit najít Personalistka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Personalistka na Youtube

Hledat termín Personalistka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Personalistka například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Personalistka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Personalistka? Kdo to byl Personalistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Personalistka? Definice pojmu Personalistka je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.