Kdo je to?
Kdo je Helenka Hamplová? Životopis Helenka Hamplová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Helenka Hamplová

Kdo je Helenka Hamplová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Helenka Hamplová je česká zpěvačka a moderátorka na TV Šlágr. Hamplová se narodila roku 1982 a po základní škole studovala zpěv na hudební konzervatoři. Po úspěšných studiích započala svou pěveckou kariéru. Zkušenosti sbírala také šest let v cizině. Často vystupovala společně se zpěvákem Petrem Dvořákem. Kvůli zdravotním problémům musela podstoupit závažnou operaci. Nicméně operace a léčba dopadly dobře a Helenka se tak mohla vrátit na pódia.
Se svým manželem Tomášem má dceru Leontýnu (*2015), která společně s Helenkou zpívá a vystupuje.
Hamplová pracuje od roku 2017 na TV Šlágr jako moderátorka. Roku 2020 vydala své debutové album s názvem Přísahám. Písně pro ni napsal hudební skladatel Karel Peterka a jednu z písní napsal i jeho syn Karel Peterka jr. (Vysoký pád). Na albu Přísahám jsou skladby jako Já jsem ta holka, Nám holkám stačí, Jdu dál, Nespustím tě z očí, aj.Kdo je Helenka Hamplová? Životopis Helenka Hamplová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Helenka Hamplová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1982
Místo narození: Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Helenka Hamplová sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nindžucu? Pamatujete si definici pojmu Zelená karta? Víte, co je to Adheze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fakultní nemocnice?

Klíčová slova: lexikon, kdy se narodila Helenka Hamplová?, zajímavosti, osobnosti, místo narození, hudba, narození, Helenka Hamplová, kdo je Helenka Hamplová?, wiki, Helenka Hamplová, hudba, vysvětlení, život, informace, kde se narodila Helenka Hamplová?

Pojem Helenka Hamplová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Helenka Hamplová

Vyhledat termín Helenka Hamplová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Helenka Hamplová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Helenka Hamplová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Helenka Hamplová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Helenka Hamplová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Helenka Hamplová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Helenka Hamplová? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Helenka Hamplová? Kdy se narodila Helenka Hamplová? Kde se narodila Helenka Hamplová? Helenka Hamplová je v sekci Hudba

Kategorie hudba, červená kytara, helenka Hamplová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Helenka Hamplová kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helenka Hamplová i v jiné kategorii než je hudba.