Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Definici slova Nimrod můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Tailleur? Víte co je Buddhismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zaručená mzda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sektorová daň?

Klíčová slova: heslo, termín, význam, přesný význam, kdo to je, Nimrod, etymologie, slovo, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, co je to Nimrod?, formulace, odborný výraz, pojem, původ slova

Pojem Nimrod je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Nimrod ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Nimrod ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Nimrod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Nimrod ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimrod například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nimrod

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod patří do sekce záliby. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?