Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nimrod s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Trombóza? Vzpomenete si na definici slova Benigní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pemza? Vzpomněli byste si na význam slova Karnitin?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, slovo, lexikon, záliby, wiki, definice, termín, popis, význam pojmu, formulace, informace, co je to Nimrod?, Nimrod, kdo to je, kdo je Nimrod?

Pojem Nimrod je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nimrod ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Nimrod na Google.cz

Zkusit najít slovo Nimrod ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Nimrod v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimrod například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Nimrod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod se nachází v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?