Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Nimrod? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Tailleur? Víte, co je to Džem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zaručená mzda? Rozumíte pojmu Představa?

Klíčová slova: termín, synonymum, význam pojmu, lexikon, formulace, přesný význam, wiki, záliby, kdo to je, slovo, kdo je Nimrod?, etymologie, význam, heslo, odborný výraz, definice

Pojem Nimrod je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nimrod

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nimrod ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Nimrod ve Wikislovníku

Najít heslo Nimrod na Google.cz

Hledat termín Nimrod ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimrod například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Nimrod, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Nimrod hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?