Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nimrod? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Trombóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jmenovatel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pemza? Znáte termín Spirometrie?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, popis, význam pojmu, heslo, význam, význam slova, přesný význam, informace, odborný výraz, záliby, popis, kdo je Nimrod?, lexikon, termín, synonymum

Pojem Nimrod je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nimrod zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nimrod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Nimrod ve Wikislovníku

Najít slovo Nimrod ve Wikipedii

Vyhledat slovo Nimrod na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimrod například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nimrod

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod je v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Nimrod hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?