Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Nimrod s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Twoo? Znáte pojem Marakuja? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vysoký tlak? Vzpomenete si na definici slova Zážitek?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, kdo to je, definice, kdo je Nimrod?, význam pojmu, synonymum, původ slova, záliby, etymologie, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, popis, heslo, význam slova

Pojem Nimrod je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Nimrod ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Nimrod na Google.cz

Hledat heslo Nimrod ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Nimrod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimrod například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Nimrod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod je v sekci záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Nimrod hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?