Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortodontista?

Jaký je význam slova Ortodontista? Co to znamená?

Ortodontista je zubní lékař – specialista, který se věnuje diagnostice, léčbě odchylek vývoje a postavení zubů, čelistí i zubních oblouků. Zaměřuje se na vady, popřípadě deformace zubů, čelistí nebo celého obličeje a také na jejich prevenci. Nápravu provádí většinou pomocí rovnátek.
Cílem činnosti ortodontisty je předcházení problémům s funkcí chrupu, kazivostí zubů, záněty dásní, onemocnění kloubů čelistí a další.Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Tento text (Ortodontista) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Halászlé? Pamatujete si definici pojmu Mea culpa? Znáte definici termínu Medovina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Novičok?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, původ slova, popis, význam pojmu, lexikon, co je to Ortodontista?, slovo, přesný význam, formulace, heslo, vysvětlení, kdo je Ortodontista?, etymologie, definice, popis

Pojem Ortodontista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Ortodontista na Google.cz

Najít pojem Ortodontista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ortodontista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ortodontista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortodontista například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ortodontista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ortodontista? Kdo to byl Ortodontista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortodontista? Definice pojmu Ortodontista je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.