Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortodontista?

Jaký je význam slova Ortodontista? Co to znamená?

Ortodontista je zubní lékař – specialista, který se věnuje diagnostice, léčbě odchylek vývoje a postavení zubů, čelistí i zubních oblouků. Zaměřuje se na vady, popřípadě deformace zubů, čelistí nebo celého obličeje a také na jejich prevenci. Nápravu provádí většinou pomocí rovnátek.
Cílem činnosti ortodontisty je předcházení problémům s funkcí chrupu, kazivostí zubů, záněty dásní, onemocnění kloubů čelistí a další.Kdo je to, byl Ortodontista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortodontista? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Ortodontista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fyziologický roztok? Víte co je Polopřímka? Znáte definici termínu Visa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šindel?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, heslo, Ortodontista, lékařství, kdo je Ortodontista?, popis, význam, slovo, pojem, co je to Ortodontista?, lexikon, přesný výraz

Pojem Ortodontista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Ortodontista ve Wikislovníku

Hledat slovo Ortodontista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ortodontista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Ortodontista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortodontista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Ortodontista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ortodontista? Kdo to byl Ortodontista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortodontista? Definice pojmu Ortodontista se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ortodontista v jiné sekci než lékařství.