Kdo je to?
Kdo je Tereza Kručinská? Životopis Tereza Kručinská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Tereza Kručinská?

Kdo je Tereza Kručinská? Životopis, informace, biografie, novináři

Tereza Kručinská je novinářka a redaktorka České televize. Vystudovala Fakultu sociálních studií na brněnské Masarykově univerzitě. Titul získala na základě práce s názvem Kamera jako droga a televizní nemoc jako jeden z projevů jejího užívání. V ní se zabývá otázkou, jak na osobnost působí pravidelné vystupování v televizi. Zde získala první větší zkušenosti s rozhovory, protože vedla dlouhá interview s několika moderátory.
Po úspěšném dokončení studia začala pracovat v České televizi jako redaktorka domácího zpravodajství. V roce 2014 zasáhly ČT odchody několika zaměstnanců, mimo jiné odešel i moderátor Jan Zika. Tím se otevřel prostor pro Terezu Kručinskou, která se dostala do ranního vysílání. Na obrazovkách veřejnoprávní televize se objevovala stále častěji a její popularita rostla. Zaujala asertivním vystupováním, zejména při interview s politiky. Velkou pozornost vyvolal její rozhovor s Alexandrou Udženijou ve volebním štábu ODS, na který kriticky reagovala i stranická kolegyně a pozdější ministryně obrany Jana Černochová.Kdo je Tereza Kručinská? Životopis Tereza Kručinská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Tereza Kručinská

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Kručinská sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Reinkarnace? Vzpomněli byste si na význam slova Semolina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spinning? Znáte definici termínu Autismus?

Klíčová slova: osobnost, biografie, zajímavosti, informace, wikipedie, popis, wiki, životopis, život, Tereza Kručinská, národnost, osobnosti, novináři, vysvětlení, kdo je Tereza Kručinská?, lexikon

Pojem Tereza Kručinská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Tereza Kručinská na Youtube

Zkusit najít slovo Tereza Kručinská na Google obrázcích

Vyhledat pojem Tereza Kručinská ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Tereza Kručinská ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Tereza Kručinská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Kručinská například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Kručinská

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Tereza Kručinská? Tereza Kručinská je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tereza Kručinská dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Kručinská i v jiné kategorii než je novináři.