Kdo je to?
Kdo je to, byl Zloděj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zloděj? Lidé, zločin

Kdo je to Zloděj?

Co znamená a jaký je význam slova Zloděj?

Zloděj je osoba, která se bez jakéhokoli oprávnění snaží přisvojit si nějakou cizí věc nebo hodnotu. Jde o druh trestného činu. Tento trestný čin může spáchat například vloupáním, způsobením vyšší škody na cizím majetku, pohrůžkou nebo nabytím věcí násilím.
Zloděj se takové činnosti dopouští vědomě a úmyslně, může jít o krádež, zpronevěru, podvod nebo poškození či zničení věci, kterou si chtěl přisvojit.Kdo je to, byl Zloděj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zloděj? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Zloděj s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem DPF? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přídavné jméno? Pamatujete si definici pojmu OTG? Víte co je Prohlášení o shodě?

Klíčová slova: význam, co znamená, wiki, kdo je Zloděj?, význam pojmu, formulace, přesný význam, zločin, definice, heslo, Zloděj, lexikon, etymologie, přesný výraz, pojem, odborný výraz

Pojem Zloděj je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Zloděj ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Zloděj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Zloděj ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zloděj ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zloděj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zloděj

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zloděj? Kdo to byl Zloděj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zloděj? Definice pojmu Zloděj je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).