Kdo je to?
Kdo je Jana Peroutková? Životopis Jana Peroutková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Jana Peroutková?

Kdo je Jana Peroutková? Životopis, informace, biografie, novináři

Jana Peroutková je česká novinářka a moderátorka.
Vystudovala sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a také na Metropolitní univerzitě v Praze.
Svou novinářskou kariéru spojila s veřejnoprávní Českou televizí, konkrétně se zpravodajskou ČT 24. Pracovala v ní od roku 2012 jako asistentka editora, poté se postupně začala přesouvat na obrazovky. Jako novinářka se věnovala především domácí politice. Na ČT 24 prošla řadou pořadů - od moderování kontinuálního vysílání, přes ranní Studio 6 a večerní 90\' ČT24 až po prestižní Interview ČT24.
Od roku 2020 ji diváci České televize mohli začít vídat ve večerních Událostech a také v navazujících Událostech, komentářích.
V mládí se také věnovala profesionálnímu sportu. V atletice sbírala úspěchy v juniorských kategoriích, následně se začala věnovat také hasičskému sportu.Kdo je Jana Peroutková? Životopis Jana Peroutková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jana Peroutková

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1989
Místo narození: Benešov

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Peroutková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Konifery? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bypass? Vzpomněli byste si na význam slova Nadlimitní výběr? Znáte termín Vázaný účet?

Klíčová slova: život, místo narození, narození, wikipedie, životopis, zajímavosti, Jana Peroutková, biografie, Jana Peroutková, osobnosti, kdy se narodila Jana Peroutková?, lexikon, datum narození, novináři, kde se narodila Jana Peroutková?, popis

Pojem Jana Peroutková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Jana Peroutková ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jana Peroutková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Jana Peroutková na Google obrázcích

Najít termín Jana Peroutková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Peroutková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Peroutková například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jana Peroutková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jana Peroutková? Kdy se narodila Jana Peroutková? Kde se narodila Jana Peroutková? Jana Peroutková se nachází v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Peroutková řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Peroutková i v jiné kategorii než je novináři.