Kdo je to?
Kdo je Jana Peroutková? Životopis Jana Peroutková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Jana Peroutková

Kdo je Jana Peroutková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jana Peroutková je česká novinářka a moderátorka.
Vystudovala sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a také na Metropolitní univerzitě v Praze.
Svou novinářskou kariéru spojila s veřejnoprávní Českou televizí, konkrétně se zpravodajskou ČT 24. Pracovala v ní od roku 2012 jako asistentka editora, poté se postupně začala přesouvat na obrazovky. Jako novinářka se věnovala především domácí politice. Na ČT 24 prošla řadou pořadů - od moderování kontinuálního vysílání, přes ranní Studio 6 a večerní 90\' ČT24 až po prestižní Interview ČT24.
Od roku 2020 ji diváci České televize mohli začít vídat ve večerních Událostech a také v navazujících Událostech, komentářích.
V mládí se také věnovala profesionálnímu sportu. V atletice sbírala úspěchy v juniorských kategoriích, následně se začala věnovat také hasičskému sportu.Kdo je Jana Peroutková? Životopis Jana Peroutková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jana Peroutková

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1989
Místo narození: Benešov

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Peroutková? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Akceptovat? Znáte definici termínu Epikleze? Vzpomněli byste si na význam slova Bypass? Pamatujete si definici pojmu Brynza?

Klíčová slova: novináři, zajímavosti, životopis, wiki, datum narození, narození, kdo je Jana Peroutková?, novináři, život, osobnosti, vysvětlení, Jana Peroutková, wikipedie, kde se narodila Jana Peroutková?, osobnost, biografie

Pojem Jana Peroutková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jana Peroutková zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Jana Peroutková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Jana Peroutková ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Jana Peroutková ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jana Peroutková ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jana Peroutková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Peroutková například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Peroutková

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jana Peroutková? Kdy se narodila Jana Peroutková? Kde se narodila Jana Peroutková? Jana Peroutková se nachází v sekci Novináři

Kategorie novináři, mladý žurnalista, jana Peroutková, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Peroutková dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Peroutková i v jiné kategorii než je novináři.