Kdo je to?
Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociální pracovník? Lidé, profese

Kdo je to Sociální pracovník?

Jaký je význam slova Sociální pracovník? Co to znamená?

Sociální pracovník je profese, jejíž náplní je uplatnění společenských teorií a výzkumu s cílem studovat a zlepšovat kvalitu života jedince, různých sociálních skupin nebo celé společnosti. K tomu používá další společenské vědy.
Sociální pracovník chce docílit prosazení sociální spravedlnosti, chce zlepšit život a rozvíjet potenciál jednotlivců, skupina i společnosti.Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociální pracovník? Lidé, profese

Definici slova Sociální pracovník můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Kochova vločka? Rozumíte pojmu Skepticismus? Znáte termín Mikrobiologie? Znáte pojem Obrok?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, wiki, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, Sociální pracovník, význam, heslo, informace, význam slova, původ slova, význam pojmu, termín, wikipedie, přesný význam

Pojem Sociální pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Sociální pracovník ve Wikipedii

Hledat frázi Sociální pracovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Sociální pracovník ve Wikislovníku

Hledat pojem Sociální pracovník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Sociální pracovník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální pracovník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociální pracovník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociální pracovník? Definice pojmu Sociální pracovník je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, text, definici, řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.