Kdo je to?
Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociální pracovník? Lidé, profese

Sociální pracovník

Jaký je význam slova Sociální pracovník? Co to znamená?

Sociální pracovník je profese, jejíž náplní je uplatnění společenských teorií a výzkumu s cílem studovat a zlepšovat kvalitu života jedince, různých sociálních skupin nebo celé společnosti. K tomu používá další společenské vědy.
Sociální pracovník chce docílit prosazení sociální spravedlnosti, chce zlepšit život a rozvíjet potenciál jednotlivců, skupina i společnosti.Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociální pracovník? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Sociální pracovník můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Platina? Pamatujete si definici pojmu Živnost? Znáte termín Kitesurfing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rakytník?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, definice, význam slova, synonymum, heslo, termín, pojem, formulace, informace, původ slova, přesný výraz, etymologie, profese, Sociální pracovník, wiki

Pojem Sociální pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Sociální pracovník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Sociální pracovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Sociální pracovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Sociální pracovník na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sociální pracovník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální pracovník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Sociální pracovník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Sociální pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociální pracovník? Definice pojmu Sociální pracovník je v sekci Profese

Kategorie profese, řidička kamionu, sociální pracovník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Sociální pracovník i v jiné kategorii než v profese.