Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociální pracovník? Lidé, profese

Kdo je to Sociální pracovník?

Jaký je význam slova Sociální pracovník? Co to znamená?

Sociální pracovník je profese, jejíž náplní je uplatnění společenských teorií a výzkumu s cílem studovat a zlepšovat kvalitu života jedince, různých sociálních skupin nebo celé společnosti. K tomu používá další společenské vědy.
Sociální pracovník chce docílit prosazení sociální spravedlnosti, chce zlepšit život a rozvíjet potenciál jednotlivců, skupina i společnosti.Kdo je to, byl Sociální pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociální pracovník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sociální pracovník sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Daňové přiznání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Microsoft Edge? Znáte termín Overlock? Víte co je Opera?

Klíčová slova: Sociální pracovník, slovo, synonymum, etymologie, kdo je Sociální pracovník?, heslo, termín, význam pojmu, popis, přesný výraz, původ slova, lexikon, kdo to je, přesný význam, odborný výraz, informace

Pojem Sociální pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Sociální pracovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Sociální pracovník ve Wikipedii

Hledat výraz Sociální pracovník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Sociální pracovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální pracovník například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Sociální pracovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sociální pracovník? Kdo to byl Sociální pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociální pracovník? Definice pojmu Sociální pracovník se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.