Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Kdo je to Správce majetku?

Co znamená a jaký je význam slova Správce majetku?

Správce majetku neboli facility manager se zabývá správou majetku. Jde většinou o rozsáhlejší majetek nebo celé soubory majetku a do správy je zahrnuta i údržba tohoto majetku. Pro výkon tohoto povolání se pracovník musí vyznat v technických datech a technologiích, aby byl schopen objekty spravovat. Musí tedy zvládat parametry elektrorozvodů, vzduchotechniky, požární signalizace a ochrany, odvodu tepla nebo kouře.
Správce majetku organizuje zajištění oprav a údržby budov a zabývá se důležitými finančními záležitostmi, které se týkají správy majetku. Objednává povinné revize, komunikuje s nájemci nebo dodavateli a dalšími partnery. O veškeré činnosti vede dokumentaci.Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Tento text (Správce majetku) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Úvěrový podvod? Pamatujete si definici pojmu Cushingův syndrom? Víte co je Bezúčelová hypotéka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lesní školka?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, odborný výraz, formulace, kdo to je, kdo je Správce majetku?, etymologie, pojem, termín, informace, Správce majetku, slovo, lexikon, heslo, přesný výraz, synonymum

Pojem Správce majetku je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Správce majetku doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Správce majetku na Google.cz

Najít termín Správce majetku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Správce majetku ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Správce majetku ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce majetku například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Správce majetku? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Správce majetku? Kdo to byl Správce majetku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce majetku? Definice pojmu Správce majetku je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.