Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Kdo je to Správce majetku?

Co znamená a jaký je význam slova Správce majetku?

Správce majetku neboli facility manager se zabývá správou majetku. Jde většinou o rozsáhlejší majetek nebo celé soubory majetku a do správy je zahrnuta i údržba tohoto majetku. Pro výkon tohoto povolání se pracovník musí vyznat v technických datech a technologiích, aby byl schopen objekty spravovat. Musí tedy zvládat parametry elektrorozvodů, vzduchotechniky, požární signalizace a ochrany, odvodu tepla nebo kouře.
Správce majetku organizuje zajištění oprav a údržby budov a zabývá se důležitými finančními záležitostmi, které se týkají správy majetku. Objednává povinné revize, komunikuje s nájemci nebo dodavateli a dalšími partnery. O veškeré činnosti vede dokumentaci.Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Definici slova Správce majetku můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Úvěrový podvod? Znáte termín Ringette? Víte co je Bezúčelová hypotéka? Víte, co je to SD karta?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, co znamená, kdo je Správce majetku?, význam pojmu, přesný význam, wiki, popis, význam, heslo, definice, etymologie, slovo, kdo to je, popis, termín

Pojem Správce majetku je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Správce majetku ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Správce majetku ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Správce majetku ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Správce majetku na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce majetku například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Správce majetku, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Správce majetku? Kdo to byl Správce majetku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce majetku? Definice pojmu Správce majetku se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.