Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Kdo je to Správce majetku?

Co znamená a jaký je význam slova Správce majetku?

Správce majetku neboli facility manager se zabývá správou majetku. Jde většinou o rozsáhlejší majetek nebo celé soubory majetku a do správy je zahrnuta i údržba tohoto majetku. Pro výkon tohoto povolání se pracovník musí vyznat v technických datech a technologiích, aby byl schopen objekty spravovat. Musí tedy zvládat parametry elektrorozvodů, vzduchotechniky, požární signalizace a ochrany, odvodu tepla nebo kouře.
Správce majetku organizuje zajištění oprav a údržby budov a zabývá se důležitými finančními záležitostmi, které se týkají správy majetku. Objednává povinné revize, komunikuje s nájemci nebo dodavateli a dalšími partnery. O veškeré činnosti vede dokumentaci.Kdo je to, byl Správce majetku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce majetku? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Správce majetku? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Elektronická peněženka? Vzpomněli byste si na význam slova Whatsapp? Víte co je Laser game? Znáte definici termínu Fleece?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, význam pojmu, informace, původ slova, popis, termín, slovo, význam slova, synonymum, kdo je Správce majetku?, význam, pojem, profese, vysvětlení, wiki

Pojem Správce majetku je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Správce majetku ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Správce majetku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Správce majetku na Youtube

Hledat frázi Správce majetku ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce majetku například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Správce majetku

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Správce majetku? Kdo to byl Správce majetku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce majetku? Definice pojmu Správce majetku patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Správce majetku i v jiné sekci než je kategorie profese.