Kdo je to?
Kdo je Gisele Bündchen? Životopis Gisele Bündchen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gisele Bündchen?

Kdo je Gisele Bündchen? Životopis, informace, biografie, modeling

Gisele Bündchen je brazilská supermodelka.
V poměrně nízkém věku se jí podařilo uspět v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look. Od té chvíle se stala jednou z hvězd světového showbyznysu.
V průběhu kariéry spolupracovala se všemi světoznámými módními domy a značkami, fotila pro ty nejprestižnější časopisy a stala se jednou z nejuznávanější modelek vůbec. Jedním z jejích nejznámějších kontraktů je ten s Victoria´s Secret, pracovala však i pro Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferré, Christian Dior, Louis Vuitton, Versace či Valentino... Její fotky se mnohokrát objevily na obálkách Vogue, ELLE, Harper\'s Bazaar, Marie Claire aj.
Kromě modelingu se věnuje i charitativním projektům a angažuje se v ochraně přírody a enviromentálních tématech, dokonce je ambasadorkou Dobré vůle pro programy životního prostředí OSN.
Roli herečky si vyzkoušela ve snímku Ďábel nosí Pradu (2006).
Několik let byla partnerkou známého herce Leonarda Di Capria, nakonec se však provdala za hráče ragby Toma Hardyho.Kdo je Gisele Bündchen? Životopis Gisele Bündchen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Gisele Bündchen

Národnost: brazilská
Datum narození: 20. července 1980
Místo narození: Brazílie

Sdílejte tuto stránku s osobností Gisele Bündchen s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvas? Pamatujete si definici pojmu Oukrop? Víte, co je to Agroturistika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Narážecí nástroj?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, životopis, národnost, wikipedie, narození, život, wiki, biografie, kdy se narodila Gisele Bündchen?, informace, modeling, datum narození, popis, Gisele Bündchen, Gisele Bündchen

Pojem Gisele Bündchen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Gisele Bündchen hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Gisele Bündchen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Gisele Bündchen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Gisele Bündchen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Gisele Bündchen ve Wikipedii

Hledat pojem Gisele Bündchen ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gisele Bündchen například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Gisele Bündchen? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Gisele Bündchen? Kdy se narodila Gisele Bündchen? Kde se narodila Gisele Bündchen? Gisele Bündchen se nachází v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Gisele Bündchen dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gisele Bündchen i v jiné kategorii než je modeling.