Kdo je to?
Kdo je Gisele Bündchen? Životopis Gisele Bündchen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gisele Bündchen?

Kdo je Gisele Bündchen? Životopis, informace, biografie, modeling

Gisele Bündchen je brazilská supermodelka.
V poměrně nízkém věku se jí podařilo uspět v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look. Od té chvíle se stala jednou z hvězd světového showbyznysu.
V průběhu kariéry spolupracovala se všemi světoznámými módními domy a značkami, fotila pro ty nejprestižnější časopisy a stala se jednou z nejuznávanější modelek vůbec. Jedním z jejích nejznámějších kontraktů je ten s Victoria´s Secret, pracovala však i pro Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferré, Christian Dior, Louis Vuitton, Versace či Valentino... Její fotky se mnohokrát objevily na obálkách Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar, Marie Claire aj.
Kromě modelingu se věnuje i charitativním projektům a angažuje se v ochraně přírody a enviromentálních tématech, dokonce je ambasadorkou Dobré vůle pro programy životního prostředí OSN.
Roli herečky si vyzkoušela ve snímku Ďábel nosí Pradu (2006).
Několik let byla partnerkou známého herce Leonarda Di Capria, nakonec se však provdala za hráče ragby Toma Hardyho.Kdo je Gisele Bündchen? Životopis Gisele Bündchen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Gisele Bündchen

Národnost: brazilská
Datum narození: 20. července 1980
Místo narození: Brazílie

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Gisele Bündchen sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvas? Vzpomněli byste si co označuje výraz Manifest? Víte, co je to Java? Znáte termín Chodník?

Klíčová slova: místo narození, datum narození, kdo je Gisele Bündchen?, lexikon, popis, národnost, Gisele Bündchen, narození, život, kdy se narodila Gisele Bündchen?, biografie, osobnost, informace, kde se narodila Gisele Bündchen?, zajímavosti, osobnosti

Pojem Gisele Bündchen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Gisele Bündchen

Hledat videa s názvem Gisele Bündchen na Youtube

Hledat pojem Gisele Bündchen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Gisele Bündchen ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Gisele Bündchen ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Gisele Bündchen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gisele Bündchen například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gisele Bündchen

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Gisele Bündchen? Kdy se narodila Gisele Bündchen? Kde se narodila Gisele Bündchen? Gisele Bündchen se nachází v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Gisele Bündchen např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gisele Bündchen i v jiné kategorii než je modeling.