Kdo je to?
Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Kdo je to Švica?

Jaký je význam slova Švica? Co to znamená?

Je to zkomolenina z německého "Die Schwester" a znamená sestra.Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Švica s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nulové pásmo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Durální vak? Znáte termín Přísudek? Znáte termín Borax?

Klíčová slova: definice, pojem, Švica, lexikon, termín, kdo je Švica?, odborný výraz, co je to Švica?, význam slova, wiki, popis, kdo to je, vztahy, přesný význam, vysvětlení, formulace

Pojem Švica je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Švica na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Švica ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Švica na Google.cz

Hledat pojem Švica ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Švica například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Švica, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Švica? Kdo to byl Švica? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švica? Definice pojmu Švica se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.