Kdo je to?
Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Kdo je to Švica?

Jaký je význam slova Švica? Co to znamená?

Je to zkomolenina z německého "Die Schwester" a znamená sestra.Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Švica se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu NFC? Vzpomenete si na definici slova Xoxo? Znáte termín Léze? Vzpomněli byste si na význam slova Rar?

Klíčová slova: Švica, popis, co znamená, co je to Švica?, význam slova, pojem, vysvětlení, kdo je Švica?, kdo to je, původ slova, informace, synonymum, etymologie, popis, wiki, slovo

Pojem Švica je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Švica

Hledat slovo Švica ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Švica ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Švica na Youtube

Hledat frázi Švica ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švica například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Švica, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švica? Kdo to byl Švica? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švica? Definice pojmu Švica je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.