Kdo je to?
Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Kdo je to Švica?

Jaký je význam slova Švica? Co to znamená?

Je to zkomolenina z německého "Die Schwester" a znamená sestra.Kdo je to, byl Švica? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švica? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Švica? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Nikasil? Znáte pojem Sebereflexe? Víte, co je to Účtenková loterie? Víte, co je to Pasivní dům?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, heslo, popis, význam pojmu, synonymum, význam slova, přesný význam, původ slova, termín, wiki, formulace, význam, vysvětlení, co je to Švica?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Švica, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Švica? Kdo to byl Švica? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švica? Definice pojmu Švica se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.