Kdo je to?
Kdo je to, byl Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mizera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mizera?

Co znamená a jaký je význam slova Mizera?

Mizera je synonymum pro lumpa či darebáka, tedy bezcharakterního, nečestného člověka bez morálních zásad. Že je někdo mizera, který využívá svoje okolí ve svůj prospěch a netrápí ho výčitky svědomí, nemusí být na první pohled zřejmé. Leckterý mizera je prohnaný a mazaný natolik, že svoje nízké pohnutky dokáže docela dobře skrývat. Někdo jiný se s něčím takovým ani neobtěžuje. Nejlepší je, když s mizerou nemusíme mít nic do činění. Jenže jejich výskyt v populaci je poměrně značný, proto je vždy na místě obezřetnost a platí staré rčení: důvěřuj, ale prověřuj.


Kdo je to, byl Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mizera? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mizera s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Trvalé bydliště? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bůh? Znáte definici termínu Diktafon? Víte co je Lamino?

Klíčová slova: pojem, termín, vysvětlení, význam slova, Mizera, význam, přesný význam, wiki, co je to Mizera?, popis, význam pojmu, hanlivé, přesný výraz, kdo to je, definice, co znamená

Pojem Mizera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Mizera zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Mizera ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Mizera ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mizera ve Wikimedia Commons

Najít pojem Mizera ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mizera například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Mizera, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mizera? Kdo to byl Mizera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mizera? Definice pojmu Mizera se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.