Kdo je to?
Kdo je to, byl Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mizera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mizera?

Co znamená a jaký je význam slova Mizera?

Mizera je synonymum pro lumpa či darebáka, tedy bezcharakterního, nečestného člověka bez morálních zásad. Že je někdo mizera, který využívá svoje okolí ve svůj prospěch a netrápí ho výčitky svědomí, nemusí být na první pohled zřejmé. Leckterý mizera je prohnaný a mazaný natolik, že svoje nízké pohnutky dokáže docela dobře skrývat. Někdo jiný se s něčím takovým ani neobtěžuje. Nejlepší je, když s mizerou nemusíme mít nic do činění. Jenže jejich výskyt v populaci je poměrně značný, proto je vždy na místě obezřetnost a platí staré rčení: důvěřuj, ale prověřuj.


Kdo je to, byl Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mizera? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mizera s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šelak? Víte co je Google disk? Znáte definici termínu Chinin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adware?

Klíčová slova: význam pojmu, Mizera, původ slova, slovo, wiki, význam slova, co je to Mizera?, přesný význam, formulace, informace, kdo to je, heslo, etymologie, synonymum, popis, termín

Pojem Mizera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mizera zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Mizera ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Mizera ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Mizera ve Wikipedii

Najít heslo Mizera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mizera například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Mizera, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mizera? Kdo to byl Mizera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mizera? Definice pojmu Mizera se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mizera i v jiných kategoriích (než hanlivé).