Kdo je to?
Kdo je to Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mizera? Lidé, hanlivé

Mizera

Co znamená a jaký je význam slova Mizera?

Mizera je synonymum pro lumpa či darebáka, tedy bezcharakterního, nečestného člověka bez morálních zásad. Že je někdo mizera, který využívá svoje okolí ve svůj prospěch a netrápí ho výčitky svědomí, nemusí být na první pohled zřejmé. Leckterý mizera je prohnaný a mazaný natolik, že svoje nízké pohnutky dokáže docela dobře skrývat. Někdo jiný se s něčím takovým ani neobtěžuje. Nejlepší je, když s mizerou nemusíme mít nic do činění. Jenže jejich výskyt v populaci je poměrně značný, proto je vždy na místě obezřetnost a platí staré rčení: důvěřuj, ale prověřuj.


Kdo je to Mizera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mizera? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Mizera? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Promoce? Vzpomněli byste si na význam slova Messenger? Znáte definici termínu Trvalé bydliště? Znáte definici termínu Hepa filtr?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, informace, hanlivé, synonymum, přesný výraz, wikipedie, Mizera, vysvětlení, definice, hanlivé, lexikon, termín, pojem, formulace, význam pojmu

Pojem Mizera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Mizera

Zkusit najít slovo Mizera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mizera na Youtube

Zkusit najít frázi Mizera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Mizera ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Mizera ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mizera například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mizera

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mizera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mizera? Definice pojmu Mizera je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivka, mizera, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.