Kdo je to?
Kdo je Šimon Bílý? Životopis Šimon Bílý, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Šimon Bílý

Kdo je Šimon Bílý? Životopis, informace, biografie, hudba

Šimon Bílý je český bubeník, který od roku 2014 působí v úspěšné české kapele Mirai. Bílý se narodil v Novém Jičíně. Od svého mládí je známý pod přezdívkou Sajmon.
Bílý se proslavil zejména jako bubeník oblíbené české rockové kapely Mirai, ve které působí od jejího začátku, tedy od roku 2014. Od té doby se podílel na všech třech studiových albech Konnichiwa (2017), Arigato (2019) a Maneki Neko (2021). Roku 2015 vydali své první EP s názvem Cesta z města.
Roku 2017 s kapelou zvítězil v anketě Ceny Anděl v kategorii Objev roku. Stejnou kategorii vyhráli také v anketě Český slavík Mattoni. V letech 2019 a 2021 se s kapelou radoval z vítězství hudebních Cen Anděl v kategorii Skupina roku.
Bílý byl ženatý s Denisou Bílou. V roce 2017 jeho ženu srazil na přechodu osobní automobil a ta na následky nehody zemřela. O rok později se Šimon seznámil s Renatou, se kterou se oženil v roce 2018. Se ženou Renatou na začátku roku 2020 přivítali na svět dceru Sofii.Kdo je Šimon Bílý? Životopis Šimon Bílý, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Šimon Bílý

Národnost: česká
Datum narození: 29. 7. 1990
Místo narození: Nový Jičín, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Šimon Bílý? Pak se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Endometrióza? Vzpomněli byste si na význam slova Australský fotbal? Znáte definici termínu FileZilla? Znáte definici termínu Fázovka?

Klíčová slova: vysvětlení, hudba, místo narození, národnost, wikipedie, kdo je Šimon Bílý?, zajímavosti, wiki, osobnosti, popis, narození, biografie, život, kdy se narodil Šimon Bílý?, osobnost, lexikon

Pojem Šimon Bílý je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Šimon Bílý ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Šimon Bílý ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Šimon Bílý na Youtube

Hledat výraz Šimon Bílý ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Šimon Bílý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šimon Bílý například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Šimon Bílý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šimon Bílý? Kdy se narodil Šimon Bílý? Kde se narodil Šimon Bílý? Šimon Bílý patří do sekce Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Šimon Bílý třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šimon Bílý i v jiné kategorii než je hudba.