Kdo je to?
Kdo je Lucie Křížková? Životopis Lucie Křížková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Lucie Křížková?

Kdo je Lucie Křížková? Životopis, informace, biografie, modeling

Lucie Křížková je česká modelka, vítězka soutěže Miss České republiky.
Ještě pod svým rodným jménem Váchová vyhrála v roce 2003 soutěž Miss Západní Čechy, odkud se dostala do tehdy velmi populární soutěže Miss České republiky. Absolvovala její finále a stala se celkovou vítězkou.
Jako česká Miss začala působit v modelingu a získala spolupráce s řadou módních a kosmetických značek.
Také se jí nabídla možnost zúčastnit se modelingové soutěže Miss World a Miss Universe, zde se jí však nepodařilo dosáhnout většího úspěchu.
Dál se věnovala modelingu a zabývala se charitativními projekty. V její kariéře se objevily i pokusy proniknout na televizní obrazovky, objevila se v několika epizodních seriálových rolích, především se však vyprofilovala jako poměrně úspěšná moderátorka.
Mimo jiné také působila jako asistentka ministra zemědělství Ivana Fuksy.Kdo je Lucie Křížková? Životopis Lucie Křížková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Lucie Křížková

Národnost: česká
Datum narození: 4. září 1984
Místo narození: Příbram

Líbí se stručný životopis s osobou Lucie Křížková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Idealismus? Znáte pojem Laguna? Znáte definici termínu Parafín? Vzpomenete si na definici slova Obelisk?

Klíčová slova: vysvětlení, modeling, lexikon, narození, Lucie Křížková, kdy se narodila Lucie Křížková?, modeling, zajímavosti, národnost, osobnosti, popis, osobnost, kdo je Lucie Křížková?, život, Lucie Křížková, místo narození

Pojem Lucie Křížková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Lucie Křížková na Youtube

Vyhledat heslo Lucie Křížková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Křížková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Lucie Křížková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Lucie Křížková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Křížková například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Křížková

Právě nyní již víte Kdo je to Lucie Křížková? Kdy se narodila Lucie Křížková? Kde se narodila Lucie Křížková? Lucie Křížková je v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Křížková dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Křížková i v jiné kategorii než je modeling.