Kdo je to?
Kdo je to, byl Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fakan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fakan?

Co znamená a jaký je význam slova Fakan?

Fakan je pojmenování pro dítě, potomka. Jinak se používá také název fracek, spratek, harant, smrad, klacek parchant a podobně.
Jde o nadávku dítěti, které se patřičně nechová a jeho jednání vyžaduje časté výchovné zásahy, popřípadě se použitím tohoto slova naznačuje rodičům, že by své ratolesti měli patřičně usměrnit, aby jejich chováním nebylo obtěžováno okolí.


Kdo je to, byl Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fakan? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fakan? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Trestní bezúhonnost? Znáte termín Veřejná služba? Rozumíte pojmu Makroekonomie? Víte, co je to Fantasy?

Klíčová slova: wiki, co znamená, význam slova, synonymum, definice, popis, původ slova, popis, Fakan, formulace, informace, přesný význam, hanlivé, přesný výraz, pojem, etymologie

Pojem Fakan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Fakan v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Fakan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Fakan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fakan ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fakan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakan například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Fakan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fakan? Kdo to byl Fakan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fakan? Definice pojmu Fakan je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).