Kdo je to?
Kdo je to Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fakan?

Co znamená a jaký je význam slova Fakan?

Fakan je pojmenování pro dítě, potomka. Jinak se používá také název fracek, spratek, harant, smrad, klacek parchant a podobně.
Jde o nadávku dítěti, které se patřičně nechová a jeho jednání vyžaduje časté výchovné zásahy, popřípadě se použitím tohoto slova naznačuje rodičům, že by své ratolesti měli patřičně usměrnit, aby jejich chováním nebylo obtěžováno okolí.


Kdo je to Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakan? Lidé, hanlivé

Tento text (Fakan) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Trestní bezúhonnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reinkarnace? Rozumíte pojmu Botanika? Víte co je Surrealismus?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, lexikon, hanlivé, Fakan, co znamená, přesný výraz, hanlivé, přesný význam, informace, wikipedie, formulace, etymologie, přesný výraz, Fakan, význam pojmu

Pojem Fakan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Fakan ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Fakan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Fakan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Fakan ve Wikislovníku

Hledat výraz Fakan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakan například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fakan

Nyní již víte Kdo je to Fakan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fakan? Definice pojmu Fakan patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Fakan v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.