Kdo je to?
Kdo je to, byl Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fakan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fakan?

Co znamená a jaký je význam slova Fakan?

Fakan je pojmenování pro dítě, potomka. Jinak se používá také název fracek, spratek, harant, smrad, klacek parchant a podobně.
Jde o nadávku dítěti, které se patřičně nechová a jeho jednání vyžaduje časté výchovné zásahy, popřípadě se použitím tohoto slova naznačuje rodičům, že by své ratolesti měli patřičně usměrnit, aby jejich chováním nebylo obtěžováno okolí.Kdo je to, byl Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fakan? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fakan? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Angína? Víte, co je to Firewall? Rozumíte pojmu Báseň? Rozumíte pojmu Finále?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, pojem, odborný výraz, kdo to je, přesný výraz, kdo je Fakan?, slovo, heslo, wiki, přesný význam, co je to Fakan?, hanlivé, termín, Fakan, původ slova

Pojem Fakan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Fakan na Google.cz

Najít pojem Fakan ve Wikipedii

Najít slovo Fakan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Fakan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakan například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Fakan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fakan? Kdo to byl Fakan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fakan? Definice pojmu Fakan je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Fakan i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.