Kdo je to?
Kdo je to Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakan? Lidé, hanlivé

Fakan

Co znamená a jaký je význam slova Fakan?

Fakan je pojmenování pro dítě, potomka. Jinak se používá také název fracek, spratek, harant, smrad, klacek parchant a podobně.
Jde o nadávku dítěti, které se patřičně nechová a jeho jednání vyžaduje časté výchovné zásahy, popřípadě se použitím tohoto slova naznačuje rodičům, že by své ratolesti měli patřičně usměrnit, aby jejich chováním nebylo obtěžováno okolí.


Kdo je to Fakan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakan? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Fakan můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Předsudek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gorgonzola? Rozumíte pojmu Tržní cena? Znáte termín Žoužel?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, pojem, informace, definice, přesný význam, odborný výraz, heslo, hanlivé, co znamená, význam slova, přesný výraz, hanlivé, Fakan, původ slova, wikipedie

Pojem Fakan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Fakan v následujících vyhledávačích

Najít pojem Fakan ve Wikipedii

Zkusit najít Fakan ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Fakan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Fakan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Fakan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Fakan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Fakan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fakan? Definice pojmu Fakan je v sekci Hanlivé

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).