Kdo je to?
Kdo je to Stavař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavař? Lidé, profese

Stavař

Co znamená a jaký je význam slova Stavař?

Stavař je označení pro stavebního inženýra, studenta stavebních oborů či obecně pro člověka pracujícího ve stavebnictví.
Jde spíše o hovorově užívané slovo, která nemá jasně vyhraněnou definici. Nejčastěji se používá ve spojitosti se stavbou budov, ale lze jej používat v kontextu jiné stavby - například infrastrukturní.
Můžeme se též setkat s variantou stavbař. Lze používat i ženský ekvivalent "stavařka", i když ten je méně častý.Kdo je to Stavař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stavař? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Árie? Vzpomněli byste si na význam slova Gmail? Znáte definici termínu Polysyndeton? Znáte definici termínu Palice?

Klíčová slova: profese, pojem, formulace, popis, slovo, wiki, vysvětlení, Stavař, heslo, lexikon, přesný význam, Stavař, profese, odborný výraz, význam, přesný výraz

Pojem Stavař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Stavař

Hledat frázi Stavař ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Stavař na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavař ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Stavař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Stavař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavař například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Stavař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Stavař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavař? Definice pojmu Stavař je v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.