Kdo je to?
Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis Jitka Vodňanská, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Kdo je Jitka Vodňanská?

Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis, informace, biografie, psychologie

Jitka Vodňanská je česká psychoterapeutka.
Vystudovala antropologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.
V roce 1969 začala pracovat na oddělení protialkoholní léčby u Apolináře. V tomto období vystudovala psychologii a dále se věnovala oblasti léčby alkoholismu a také rodinným terapiím. Stála u zrodu Střediska pro psychoterapii a rodinnou terapii.
Vdala se za písničkáře Jana Vodňanského. Společně se pohybovali v disidentských kruzích a rodina čelila perzekucím, především poté, co Vodňanský podepsal Chartu 77.
Po sametové revoluci se začala profilovat jako terapeutka. Během řady zahraničních cest se začala věnovat meditacím a východním naukám. V současné době působí jako terapeutka a koučka.
V roce 2018 Vodňanská rozvířila vody v české společnosti, když vydala autobiografickou vzpomínkovou knihu Voda, která hoří. Velmi otevřeně v ní popisuje svůj předchozí život, včetně mileneckého vztahu s Václavem Havlem.Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis Jitka Vodňanská, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Základní údaje o osobě Jitka Vodňanská

Národnost: česká
Datum narození: 12. listopadu 1944
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jitka Vodňanská? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu IPad? Pamatujete si definici pojmu Revizionismus? Znáte definici termínu Adenom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Intravilán?

Klíčová slova: psychologie, zajímavosti, kdy se narodila Jitka Vodňanská?, biografie, vysvětlení, Jitka Vodňanská, kdo je Jitka Vodňanská?, narození, Jitka Vodňanská, život, lexikon, informace, osobnosti, psychologie, wiki, místo narození

Pojem Jitka Vodňanská je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Jitka Vodňanská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Jitka Vodňanská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jitka Vodňanská ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jitka Vodňanská ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Jitka Vodňanská ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Vodňanská například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Vodňanská?

Právě jste zjistili Kdo je to Jitka Vodňanská? Kdy se narodila Jitka Vodňanská? Kde se narodila Jitka Vodňanská? Jitka Vodňanská je v kategorii Psychologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jitka Vodňanská kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Vodňanská i v jiné kategorii než je psychologie.