Kdo je to?
Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis Jitka Vodňanská, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Kdo je Jitka Vodňanská?

Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis, informace, biografie, psychologie

Jitka Vodňanská je česká psychoterapeutka.
Vystudovala antropologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.
V roce 1969 začala pracovat na oddělení protialkoholní léčby u Apolináře. V tomto období vystudovala psychologii a dále se věnovala oblasti léčby alkoholismu a také rodinným terapiím. Stála u zrodu Střediska pro psychoterapii a rodinnou terapii.
Vdala se za písničkáře Jana Vodňanského. Společně se pohybovali v disidentských kruzích a rodina čelila perzekucím, především poté, co Vodňanský podepsal Chartu 77.
Po sametové revoluci se začala profilovat jako terapeutka. Během řady zahraničních cest se začala věnovat meditacím a východním naukám. V současné době působí jako terapeutka a koučka.
V roce 2018 Vodňanská rozvířila vody v české společnosti, když vydala autobiografickou vzpomínkovou knihu Voda, která hoří. Velmi otevřeně v ní popisuje svůj předchozí život, včetně mileneckého vztahu s Václavem Havlem.Kdo je Jitka Vodňanská? Životopis Jitka Vodňanská, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní informace o osobě Jitka Vodňanská

Národnost: česká
Datum narození: 12. listopadu 1944
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Vodňanská sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Řípa? Znáte pojem HDI? Znáte definici termínu Sekulární? Vzpomenete si na definici slova Pinterest?

Klíčová slova: psychologie, Jitka Vodňanská, osobnost, národnost, wikipedie, zajímavosti, kdy se narodila Jitka Vodňanská?, život, osobnosti, popis, vysvětlení, informace, narození, Jitka Vodňanská, lexikon, wiki

Pojem Jitka Vodňanská je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Jitka Vodňanská na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Vodňanská ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jitka Vodňanská na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jitka Vodňanská ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Jitka Vodňanská na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Vodňanská například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jitka Vodňanská? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jitka Vodňanská? Kdy se narodila Jitka Vodňanská? Kde se narodila Jitka Vodňanská? Jitka Vodňanská patří do kategorie Psychologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jitka Vodňanská dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Vodňanská i v jiné kategorii než je psychologie.