Kdo je to?
Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balbutik? Lidé, poruchy

Balbutik

Jaký je význam slova Balbutik? Co to znamená?

Balbutik je člověk, který koktá. Jde o řečovou poruchu, při které dochází k zadrhávání v řeči, opakování některých slabik, neschopnosti vyslovit některá slova či počáteční písmena a slabiky, vytváření dlouhých pauz v řeči atd.
Koktavost může být způsobena různými důvody. Mnohdy může mít původ v psychických obtížích, ale zároveň také psychické problémy způsobuje, neboť dotyčnému člověku vytváří problém v komunikaci a často ho činí terčem posměchu nebo nepříjemných situací.
Koktavost se může v různých fázích života zlepšovat či zhoršovat. Na zlepšení problému lze pracovat s pomocí různých řečových technik a dechových cvičení. K nápravě může dojít i terapiemi, speciálními technikami vyvíjenými pro léčbu koktavosti, v menší části případů i pomocí medikace.


Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balbutik? Lidé, poruchy

Definici slova Balbutik můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Internát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umělá inteligence? Pamatujete si definici pojmu Quad core? Znáte termín Baseball?

Klíčová slova: wiki, heslo, popis, význam slova, původ slova, slovo, význam, synonymum, přesný výraz, definice, přesný význam, lexikon, informace, poruchy, co znamená, přesný výraz

Pojem Balbutik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Balbutik na Google obrázcích

Zkusit najít termín Balbutik ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Balbutik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Balbutik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Balbutik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Balbutik například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Balbutik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balbutik? Definice pojmu Balbutik je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, nymfomanka bruneta, balbutik, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.