Kdo je to?
Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balbutik? Lidé, poruchy

Kdo je to Balbutik?

Co znamená a jaký je význam slova Balbutik?

Balbutik je člověk, který koktá. Jde o řečovou poruchu, při které dochází k zadrhávání v řeči, opakování některých slabik, neschopnosti vyslovit některá slova či počáteční písmena a slabiky, vytváření dlouhých pauz v řeči atd.
Koktavost může být způsobena různými důvody. Mnohdy může mít původ v psychických obtížích, ale zároveň také psychické problémy způsobuje, neboť dotyčnému člověku vytváří problém v komunikaci a často ho činí terčem posměchu nebo nepříjemných situací.
Koktavost se může v různých fázích života zlepšovat či zhoršovat. Na zlepšení problému lze pracovat s pomocí různých řečových technik a dechových cvičení. K nápravě může dojít i terapiemi, speciálními technikami vyvíjenými pro léčbu koktavosti, v menší části případů i pomocí medikace.


Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balbutik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Balbutik? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Adidas? Znáte definici termínu Java? Pamatujete si definici pojmu Koliformní bakterie? Pamatujete si definici pojmu Demonstrace?

Klíčová slova: význam, Balbutik, slovo, přesný význam, poruchy, etymologie, pojem, definice, wiki, přesný výraz, informace, odborný výraz, popis, synonymum, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Balbutik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Balbutik na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Balbutik ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balbutik ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Balbutik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Balbutik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Balbutik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Balbutik

Nyní již víte Kdo je to Balbutik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balbutik? Definice pojmu Balbutik je v kategorii Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Balbutik i v jiné kategorii než v poruchy.