Kdo je to?
Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freelancer? Lidé, podnikání

Freelancer

Co znamená a jaký je význam slova Freelancer?

Freelancer je označení pro člověka, který pracuje na volné noze. V českém kontextu se tento výraz navíc pojí spíše s internetovým nebo uměleckým prostředím - freelancer může být například člověk zabývající se PR, marketingovými či grafickými službami, IT, poradenstvím nebo například copywritingem. Často je tak také vnímán člověk, který pracuje z domu, případně ze svých cest.
Freelancera také můžeme označit jako nezávislého profesionála nebo odborníka.
Výraz pochází z angličtiny.Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freelancer? Lidé, podnikání

Zaujala vás definice pojmu Freelancer? Pak se o ní podělte s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Encyklopedie? Znáte definici termínu Komorbidita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Charčo? Pamatujete si definici pojmu Halibut?

Klíčová slova: podnikání, podnikání, odborný výraz, význam, pojem, synonymum, lexikon, termín, co znamená, význam pojmu, původ slova, etymologie, informace, slovo, definice, formulace

Pojem Freelancer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freelancer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Freelancer ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Freelancer ve Wikipedii

Hledat pojem Freelancer na Google obrázcích

Vyhledat výraz Freelancer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Freelancer například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Freelancer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Freelancer? Definice pojmu Freelancer patří do sekce Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, termín, výraz,heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Podnikání).