Kdo je to?
Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freelancer? Lidé, podnikání

Kdo je to Freelancer?

Jaký je význam slova Freelancer? Co to znamená?

Freelancer je označení pro člověka, který pracuje na volné noze. V českém kontextu se tento výraz navíc pojí spíše s internetovým nebo uměleckým prostředím - freelancer může být například člověk zabývající se PR, marketingovými či grafickými službami, IT, poradenstvím nebo například copywritingem. Často je tak také vnímán člověk, který pracuje z domu, případně ze svých cest.
Freelancera také můžeme označit jako nezávislého profesionála nebo odborníka.
Výraz pochází z angličtiny.Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freelancer? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Freelancer sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Reparace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Školné? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amplituda? Znáte termín Svařák?

Klíčová slova: vysvětlení, podnikání, slovo, etymologie, informace, heslo, význam, co znamená, popis, přesný výraz, Freelancer, synonymum, pojem, formulace, přesný výraz, termín

Pojem Freelancer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freelancer ve Wikimedia Commons

Najít výraz Freelancer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Freelancer ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Freelancer ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Freelancer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Freelancer například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Freelancer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Freelancer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Freelancer? Definice pojmu Freelancer patří do sekce Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Podnikání).