Kdo je to?
Kdo je Josef Suchánek? Životopis Josef Suchánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Josef Suchánek

Kdo je Josef Suchánek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Josef Suchánek je český politik působící v krajské politice. V roce 2020 se stal hejtmanem Olomouckého kraje.
Vystudoval Vysokou škola báňskou v Ostravě. Po studiích se věnoval práci na manažerských pozicích, pracoval ve vedení velkých firem, například jako ředitel velkoobchodního Makra. Později začal působit na Univerzitě Palackého v Olomouci jako ředitel Správy kolejí a menz.
Z byznysu se přesunul do politiky v roce 2018, kdy kandidoval do zastupitelstva města Olomouc za hnutí Starostové a nezávislí. O dva roky později se ucházel o post v zastupitelstvu Olomouckého kraje na kandidátce Pirátů a STAN a po volbách se stal hejtmanem. Za své politické cíle v tomto volebním období označil péči o životní prostřední v kraji, transparentní hospodaření kraje a nakládání s dotacemi a podporu znevýhodněných regionálních částí.Kdo je Josef Suchánek? Životopis Josef Suchánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Josef Suchánek

Národnost: česká
Datum narození: 15. ledna 1963
Místo narození: Ostrava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Suchánek sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Matematická indukce? Rozumíte pojmu Orientační běh? Víte co je Tulej? Znáte pojem Dysfagie?

Klíčová slova: wiki, politici, Josef Suchánek, život, osobnosti, datum narození, biografie, vysvětlení, kdy se narodil Josef Suchánek?, národnost, životopis, osobnost, informace, místo narození, kdo je Josef Suchánek?, lexikon

Pojem Josef Suchánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Josef Suchánek v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Josef Suchánek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Josef Suchánek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Josef Suchánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Josef Suchánek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Josef Suchánek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Suchánek například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Suchánek

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Josef Suchánek? Kdy se narodil Josef Suchánek? Kde se narodil Josef Suchánek? Josef Suchánek je v kategorii Politici

Kategorie politici, kongresmenka, josef Suchánek, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Josef Suchánek řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Suchánek i v jiné kategorii než je politici.