Kdo je to?
Kdo je to Zvrhlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvrhlík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zvrhlík?

Jaký je význam slova Zvrhlík? Co to znamená?

Zvrhlík je člověk s takovými sexuálními představami a touhami, které zcela odporují tomu, co je obecně ještě vnímáno jako přijatelné. Zvrhlík nemusí nutně být (ač často je) chápán jako sexuální deviant, protože v oblasti sexu je poměrně dost individuální, co už je a co ještě není zvrhlé. Zatímco pedofily a nekrofily odsoudí všichni, pro někoho je zvrhlíkem fetišista či homosexuál, jejichž sexuální chování není společensky nebezpečné. Zkrátka pokud někdo holduje v oblasti sexu něčemu méně obvyklému (např. sadismu, masochismu, jestliže si libuje v různých kostýmech apod.), nemůže být překvapen, bude-li za to odsuzován a nazýván zvrhlíkem, neboť tolerance společnosti má své hranice.


Kdo je to Zvrhlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvrhlík? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Zvrhlík můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Valorizace? Vzpomněli byste si na význam slova Nylon? Rozumíte pojmu Motúčko? Znáte definici termínu Jablko sváru?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, odborný výraz, heslo, slovo, Zvrhlík, význam, definice, synonymum, informace, wiki, etymologie, přesný výraz, popis, wikipedie, přesný výraz

Pojem Zvrhlík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zvrhlík v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Zvrhlík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Zvrhlík ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zvrhlík ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zvrhlík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Zvrhlík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvrhlík například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Zvrhlík, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zvrhlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvrhlík? Definice pojmu Zvrhlík je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Zvrhlík i v jiné sekci než v hanlivé.