Kdo je to?
Kdo je to, byl Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sloupkař? Lidé, profese

Kdo je to Sloupkař?

Jaký je význam slova Sloupkař? Co to znamená?

Sloupkař je novinář, který píše do novin tzv. sloupky. Jedná se o krátké vtipné a často ironické texty na aktuální témata. V Česku je sloupek v podstatě krátký a stručný fejeton. V zahraničních novinách bývají sloupky delšího rozsahu a více se tak blíží klasickému fejetonu. Za prvního českého sloupkaře je považován Karel Poláček, mezi známé sloupkaře patřil i Karel Čapek.Kdo je to, byl Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sloupkař? Lidé, profese

Tento text (Sloupkař) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Vzpomněli byste si na význam slova Kardan? Víte co je Antisemitismus? Znáte definici termínu 7-Zip?

Klíčová slova: heslo, význam slova, synonymum, wiki, popis, vysvětlení, lexikon, Sloupkař, odborný výraz, etymologie, definice, kdo je Sloupkař?, co znamená, význam pojmu, informace, přesný výraz

Pojem Sloupkař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sloupkař

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sloupkař ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Sloupkař ve Wikislovníku

Hledat frázi Sloupkař ve Wikipedii

Najít termín Sloupkař na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sloupkař například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Sloupkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sloupkař? Kdo to byl Sloupkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sloupkař? Definice pojmu Sloupkař je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.