Kdo je to?
Kdo je to, byl Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sloupkař? Lidé, profese

Kdo je to Sloupkař?

Jaký je význam slova Sloupkař? Co to znamená?

Sloupkař je novinář, který píše do novin tzv. sloupky. Jedná se o krátké vtipné a často ironické texty na aktuální témata. V Česku je sloupek v podstatě krátký a stručný fejeton. V zahraničních novinách bývají sloupky delšího rozsahu a více se tak blíží klasickému fejetonu. Za prvního českého sloupkaře je považován Karel Poláček, mezi známé sloupkaře patřil i Karel Čapek.Kdo je to, byl Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sloupkař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sloupkař? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dceřiná společnost? Víte co je Antisemitismus? Víte co je Matrix?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, popis, synonymum, význam pojmu, odborný výraz, Sloupkař, termín, profese, kdo to je, co je to Sloupkař?, heslo, popis, původ slova, přesný význam, slovo

Pojem Sloupkař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sloupkař

Vyhledat slovo Sloupkař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Sloupkař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Sloupkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sloupkař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sloupkař například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Sloupkař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sloupkař? Kdo to byl Sloupkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sloupkař? Definice pojmu Sloupkař je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Sloupkař i v jiných kategoriích (než profese).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.