Kdo je to?
Kdo je to Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sloupkař? Lidé, profese

Kdo je to Sloupkař?

Co znamená a jaký je význam slova Sloupkař?

Sloupkař je novinář, který píše do novin tzv. sloupky. Jedná se o krátké vtipné a často ironické texty na aktuální témata. V Česku je sloupek v podstatě krátký a stručný fejeton. V zahraničních novinách bývají sloupky delšího rozsahu a více se tak blíží klasickému fejetonu. Za prvního českého sloupkaře je považován Karel Poláček, mezi známé sloupkaře patřil i Karel Čapek.



Kdo je to Sloupkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sloupkař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sloupkař? s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Vzpomněli byste si na význam slova Kvórum? Víte co je MLM? Znáte definici termínu BOZP?

Klíčová slova: informace, význam slova, význam, heslo, Sloupkař, wiki, Sloupkař, význam pojmu, přesný význam, etymologie, popis, profese, co znamená, původ slova, synonymum, přesný výraz

Pojem Sloupkař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Sloupkař hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Sloupkař na Youtube

Najít pojem Sloupkař na Google.cz

Najít pojem Sloupkař na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Sloupkař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Sloupkař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sloupkař například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Sloupkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Sloupkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sloupkař? Definice pojmu Sloupkař je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Sloupkař i v jiné kategorii než je sekce profese.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.