Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Kmotr? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Filozofie? Rozumíte pojmu Benchmark? Rozumíte pojmu Epilepsie? Znáte pojem cv?

Klíčová slova: definice, popis, přesný výraz, vztahy, termín, synonymum, význam, etymologie, přesný význam, co znamená, formulace, kdo to je, význam pojmu, význam slova, wiki, popis

Pojem Kmotr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kmotr lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Kmotr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kmotr ve Wikipedii

Vyhledat heslo Kmotr ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kmotr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmotr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Kmotr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Kmotr i v jiné sekci než v vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?