Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kmotr? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Facebook? Víte, co je to Nepřímá úměrnost? Rozumíte pojmu Hypertenze? Rozumíte pojmu Andragogika?

Klíčová slova: popis, kdo je Kmotr?, kdo to je, význam, slovo, termín, co je to Kmotr?, popis, přesný výraz, definice, synonymum, lexikon, pojem, heslo, etymologie, wiki

Pojem Kmotr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kmotr v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Kmotr na Google.cz

Hledat výraz Kmotr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kmotr ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Kmotr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmotr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kmotr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Kmotr hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?