Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kmotr sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Fejeton? Rozumíte pojmu LGBT? Rozumíte pojmu Hypertenze? Znáte pojem Banner?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, formulace, etymologie, pojem, vysvětlení, význam slova, co je to Kmotr?, kdo je Kmotr?, význam pojmu, přesný výraz, vztahy, informace, termín, lexikon, odborný výraz

Pojem Kmotr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Kmotr ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kmotr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kmotr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kmotr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmotr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kmotr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?