Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kmotr sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Facebook? Pamatujete si definici pojmu Lymfom? Rozumíte pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oolong?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, slovo, odborný výraz, kdo je Kmotr?, význam slova, termín, původ slova, kdo to je, definice, pojem, popis, popis, Kmotr, co znamená, synonymum

Pojem Kmotr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kmotr

Hledejte bez špehování slovo Kmotr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kmotr ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Kmotr ve Wikipedii

Vyhledat slovo Kmotr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmotr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kmotr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kmotr i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?