Kdo je to?
Kdo je to Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kmotr? Lidé, vztahy

Kmotr

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kmotr? Lidé, vztahy

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Elektrolýza? Víte co je Nominální mzda? Rozumíte pojmu Hypomanie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mumio?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, informace, heslo, co znamená, formulace, pojem, význam pojmu, lexikon, wiki, etymologie, wikipedie, odborný výraz, původ slova, význam, synonymum

Pojem Kmotr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Kmotr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Kmotr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kmotr na Youtube

Vyhledat slovo Kmotr na Google obrázcích

Zkusit najít Kmotr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmotr například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kmotr, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr patří do kategorie Vztahy

Kategorie vztahy, důchodce doma, kmotr, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vztahy).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?