Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Kdo je to Pan Odvárka?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Odvárka?

Pan Odvárka je věrný divák pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, který nechyběl na natáčení žádného dílu v Čechách (jeden díl byl natáčen v New Yorku). Otázku, zda je přítomen pan Odvárka, pokládá Kraus vždy na začátku pořadu.Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pan Odvárka sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OMG? Pamatujete si definici pojmu Estetika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímé bankovnictví? Vzpomněli byste si co znamená slovo Počasí?

Klíčová slova: různé, definice, informace, kdo to je, co znamená, význam pojmu, pojem, význam slova, přesný výraz, termín, popis, formulace, synonymum, význam, Pan Odvárka, wiki

Pojem Pan Odvárka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pan Odvárka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Pan Odvárka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pan Odvárka na Youtube

Vyhledat slovo Pan Odvárka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Odvárka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Pan Odvárka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pan Odvárka? Kdo to byl Pan Odvárka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Odvárka? Definice pojmu Pan Odvárka se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?