Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Kdo je to Pan Odvárka?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Odvárka?

Pan Odvárka je věrný divák pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, který nechyběl na natáčení žádného dílu v Čechách (jeden díl byl natáčen v New Yorku). Otázku, zda je přítomen pan Odvárka, pokládá Kraus vždy na začátku pořadu.Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pan Odvárka s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OMG? Rozumíte pojmu Azbest? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímé bankovnictví? Znáte pojem 3D Secure?

Klíčová slova: informace, význam, původ slova, synonymum, význam slova, heslo, wiki, popis, vysvětlení, slovo, etymologie, popis, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, termín

Pojem Pan Odvárka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Pan Odvárka na Google.cz

Hledat videa s názvem Pan Odvárka na Youtube

Hledat výraz Pan Odvárka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Pan Odvárka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Odvárka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pan Odvárka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pan Odvárka? Kdo to byl Pan Odvárka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Odvárka? Definice pojmu Pan Odvárka se nachází v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?