Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Kdo je to Pan Odvárka?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Odvárka?

Pan Odvárka je věrný divák pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, který nechyběl na natáčení žádného dílu v Čechách (jeden díl byl natáčen v New Yorku). Otázku, zda je přítomen pan Odvárka, pokládá Kraus vždy na začátku pořadu.Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pan Odvárka? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OMG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špecle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímé bankovnictví? Znáte termín Ledová káva?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, co je to Pan Odvárka?, formulace, přesný význam, etymologie, lexikon, termín, původ slova, popis, informace, význam, popis, pojem, definice, odborný výraz

Pojem Pan Odvárka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Pan Odvárka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pan Odvárka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Pan Odvárka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pan Odvárka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Odvárka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pan Odvárka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pan Odvárka? Kdo to byl Pan Odvárka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Odvárka? Definice pojmu Pan Odvárka je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?