Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Kdo je to Pan Odvárka?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Odvárka?

Pan Odvárka je věrný divák pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, který nechyběl na natáčení žádného dílu v Čechách (jeden díl byl natáčen v New Yorku). Otázku, zda je přítomen pan Odvárka, pokládá Kraus vždy na začátku pořadu.Kdo je to, byl Pan Odvárka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Odvárka? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pan Odvárka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OMG? Víte, co je to Abstrakce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vakuum? Rozumíte pojmu Slabika?

Klíčová slova: popis, původ slova, wiki, přesný výraz, etymologie, lexikon, co znamená, definice, odborný výraz, Pan Odvárka, popis, co je to Pan Odvárka?, heslo, informace, kdo to je, význam pojmu

Pojem Pan Odvárka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Pan Odvárka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Pan Odvárka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Pan Odvárka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Pan Odvárka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Odvárka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pan Odvárka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pan Odvárka? Kdo to byl Pan Odvárka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Odvárka? Definice pojmu Pan Odvárka patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Pan Odvárka hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?