Kdo je to?
Kdo je Tereza Fajksová? Životopis Tereza Fajksová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Tereza Fajksová

Kdo je Tereza Fajksová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Tereza Fajksová je česká modelka, vítězka soutěže Blesk Česká Miss Earth 2012 a také Miss Earth 2012. Fajksová se narodila v Ivančicích u Brna. V Ivančicích navštěvovala místní základní školu T. G. Masaryka a věnovala se volejbalu. Po základní škole nastoupila na Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka v Brně. V Brně se dostala do extraligového volejbalového týmu Královopolská Brno a v týmu se časem stala také kapitánkou. Během několika let se ve volejbale stala trojnásobnou juniorskou mistryní České republiky. Avšak kvůli zdravotním problémům s volejbalem skončila v devatenácti letech (2008).
Po úspěšné maturitě na gymnáziu se dostala na soukromou školu - Veřejně správní akademie v Brně, kde studovala v letech 2008-2012 obor Personální řízení. Během studií v roce 2009 se přihlásila do soutěže krásy Česká Miss a dostala se až do finále, nicméně se nedostala na stupně vítězů. V následujícím roce v čínském Shandongu soutěžila v mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism Queen of the year International 2010. V soutěži zaujala a v konkurenci 85 dívek stála na stupních vítězů jako II. Vicemiss. Navíc zvítězila v další kategorii Miss Body Beautiful.
V následujícím roce se zúčastnila soutěže krásy Miss Bikini International 2011, kde se nakonec umístila v TOP 24. O rok později se znovu zúčastnila soutěže krásy Česká Miss (celkové 3. místo) a vyhrála titul Blesk Česká Miss Earth 2012. Díky třetímu místu se kvalifikovala na mezinárodní soutěž krásy Miss Earth 2012, které se konalo na Filipínách. Fajksová na soutěži zazářila a v konkurenci 79 dívek se stala úplně první Češkou v historii, která tuto soutěž vyhrála.
Později studovala na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií na Mendelově univerzitě v Brně obor Mezinárodní teritoriální studia. Studium úspěšně dokončila v roce 2017 a získala titul Bc.
Spolu s přítelem a basketbalistou Lubošem Gregorem má dceru Lilien a syna Sebastiena.Kdo je Tereza Fajksová? Životopis Tereza Fajksová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Tereza Fajksová

Národnost: česká
Datum narození: 17. 5. 1989
Místo narození: Ivančice, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Fajksová sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Oolong? Vzpomněli byste si co znamená slovo Salko? Víte, co je to Piniové oříšky? Víte co je Baidu?

Klíčová slova: životopis, osobnosti, kde se narodila Tereza Fajksová?, zajímavosti, informace, biografie, wiki, datum narození, místo narození, narození, wikipedie, kdo je Tereza Fajksová?, modeling, život, Tereza Fajksová, lexikon

Pojem Tereza Fajksová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Tereza Fajksová ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Tereza Fajksová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Tereza Fajksová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Tereza Fajksová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tereza Fajksová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Fajksová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Fajksová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Fajksová? Kdy se narodila Tereza Fajksová? Kde se narodila Tereza Fajksová? Tereza Fajksová se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen pro Superia.cz. Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Fajksová třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Fajksová i v jiné kategorii než je modeling.