Kdo je to?
Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Kdo je to Paramedic?

Co znamená a jaký je význam slova Paramedic?

Paramedic čili záchranář je zdravotnický pracovník – specialista, který reaguje na tísňové volání a poskytuje lékařskou pomoc ještě před odvozem do nemocnice. Většinou pracuje ve zdravotnické záchranné službě jako součást posádky sanitky. Je zodpovědný za rychlou odbornou pomoc v nouzi na základě vlastního posouzení a rozhodnutí.
Náplň práce a výše kvalifikace pracovníka paramedic se může v jednotlivých zemích lišit.Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Paramedic sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rostlina? Vzpomněli byste si na význam slova Antikoncepce? Vzpomenete si na definici slova Pivní polévka? Znáte definici termínu Fyzické napadení?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, wiki, etymologie, lexikon, odborný výraz, kdo to je, vysvětlení, přesný význam, pojem, význam slova, popis, definice, popis, informace, význam

Pojem Paramedic je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Paramedic doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Paramedic ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Paramedic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Paramedic ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paramedic ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Paramedic například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Paramedic, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Paramedic? Kdo to byl Paramedic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paramedic? Definice pojmu Paramedic se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).