Kdo je to?
Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Kdo je to Paramedic?

Co znamená a jaký je význam slova Paramedic?

Paramedic čili záchranář je zdravotnický pracovník – specialista, který reaguje na tísňové volání a poskytuje lékařskou pomoc ještě před odvozem do nemocnice. Většinou pracuje ve zdravotnické záchranné službě jako součást posádky sanitky. Je zodpovědný za rychlou odbornou pomoc v nouzi na základě vlastního posouzení a rozhodnutí.
Náplň práce a výše kvalifikace pracovníka paramedic se může v jednotlivých zemích lišit.Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Paramedic se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Moratorium? Pamatujete si definici pojmu Zrcadlovka? Vzpomenete si na definici slova Makaróny? Vzpomněli byste si co znamená slovo Splátkový kalendář?

Klíčová slova: formulace, popis, odborný výraz, přesný význam, wiki, kdo to je, heslo, popis, synonymum, co je to Paramedic?, slovo, termín, definice, lexikon, přesný výraz, kdo je Paramedic?

Pojem Paramedic je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Paramedic v následujících vyhledávačích

Najít slovo Paramedic v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Paramedic ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Paramedic ve Wikislovníku

Vyhledat termín Paramedic na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Paramedic například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Paramedic, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paramedic? Kdo to byl Paramedic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paramedic? Definice pojmu Paramedic je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).