Kdo je to?
Kdo je to Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paramedic? Lidé, lékařství

Kdo je to Paramedic?

Co znamená a jaký je význam slova Paramedic?

Paramedic čili záchranář je zdravotnický pracovník – specialista, který reaguje na tísňové volání a poskytuje lékařskou pomoc ještě před odvozem do nemocnice. Většinou pracuje ve zdravotnické záchranné službě jako součást posádky sanitky. Je zodpovědný za rychlou odbornou pomoc v nouzi na základě vlastního posouzení a rozhodnutí.
Náplň práce a výše kvalifikace pracovníka paramedic se může v jednotlivých zemích lišit.Kdo je to Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paramedic? Lidé, lékařství

Tento text (Paramedic) můžete sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Moratorium? Víte co je Nestea? Vzpomenete si na definici slova Interview? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smalt?

Klíčová slova: slovo, informace, význam, popis, lexikon, etymologie, Paramedic, termín, heslo, lékařství, vysvětlení, přesný výraz, wikipedie, Paramedic, wiki, co znamená

Pojem Paramedic je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Paramedic v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Paramedic ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Paramedic ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Paramedic na Google.cz

Vyhledat pojem Paramedic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Paramedic ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Paramedic například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Paramedic, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Paramedic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paramedic? Definice pojmu Paramedic je v kategorii Lékařství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.