Kdo je to?
Kdo je Natalia Vodianova? Životopis Natalia Vodianova, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Natalia Vodianova?

Kdo je Natalia Vodianova? Životopis, informace, biografie, modeling

Natalia Vodianova je ruská modelka.
Do světa modelingu se jí podařilo dostat už v 15 letech, kdy začala pracovat v Moskvě. Později se přesunula do Paříže, kde si získala velkou pozornost a postupně se dostávala do skupiny světově známých modelek. Spolupracovala s proslulými značkami a módními domy, např.: s Gucci, Chanel, Yves Saint Laurent, L’Oréal, H&M, Stella McCartney, Hugo Boss nebo Versace. Fotila pro Vogue, Vanity Fair, Elle nebo Cosmopolitan.
Jako herečka se poprvé objevila v roce 2001 ve snímku CQ, dále ji diváci mohli vidět třeba v Souboji Titánů z roku 2010.
Natalia Vodianova se proslavila také jako zakladatelka charitativní organizace Naked Hearth Foundation. S touto organizací je spojena akce Love Ball, která se koná od roku 2008 a má za cíl získat finanční prostředky na charitativní účely. Je také vyslankyní dobré vůle Organizace spojených národů.Kdo je Natalia Vodianova? Životopis Natalia Vodianova, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Natalia Vodianova

Národnost: ruská
Datum narození: 28. února 1982
Místo narození: Gorkij, SSSR

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Natalia Vodianova s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Denuklearizace? Znáte termín Komprese? Znáte termín Přívlastek? Víte, co je to Sarkasmus?

Klíčová slova: národnost, narození, kdo je Natalia Vodianova?, lexikon, modeling, modeling, Natalia Vodianova, wiki, zajímavosti, informace, datum narození, biografie, vysvětlení, Natalia Vodianova, osobnosti, místo narození

Pojem Natalia Vodianova je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Natalia Vodianova

Hledat výraz Natalia Vodianova ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Natalia Vodianova ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Natalia Vodianova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Natalia Vodianova ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Natalia Vodianova ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Vodianova například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalia Vodianova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Natalia Vodianova? Kdy se narodila Natalia Vodianova? Kde se narodila Natalia Vodianova? Natalia Vodianova se nachází v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Natalia Vodianova řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Vodianova i v jiné kategorii než je modeling.