Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeměměřič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeměměřič? Lidé, profese

Kdo je to Zeměměřič?

Co znamená a jaký je význam slova Zeměměřič?

Zeměměřič neboli geodet je profese, která má za úkol především zaměřovat objekty a body na zemském povrchu a vytyčovat a označovat jednotlivé souřadnice v terénu pomocí trigonometrických a nivelačních bodů. Práce zeměměřiče je důležitá pro zaměřování hranic pozemků (pro katastr nemovitostí) a stavební účely. Předpokladem pro práci geodeta je absolvování střední průmyslové školy zeměměřičské, stavební nebo absolvování oboru geodézie a kartografie na vysoké škole.Kdo je to, byl Zeměměřič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeměměřič? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Zeměměřič? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čubrica? Znáte definici termínu Kolísavý tlak? Vzpomenete si na definici slova Obor hodnot? Pamatujete si definici pojmu Persona non grata?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, popis, co je to Zeměměřič?, význam slova, význam, etymologie, Zeměměřič, synonymum, lexikon, přesný význam, informace, formulace, definice, wiki, heslo

Pojem Zeměměřič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zeměměřič lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Zeměměřič ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Zeměměřič ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Zeměměřič ve Wikislovníku

Vyhledat termín Zeměměřič na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeměměřič například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeměměřič

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zeměměřič? Kdo to byl Zeměměřič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeměměřič? Definice pojmu Zeměměřič je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Zeměměřič i v jiných kategoriích (než profese).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.