Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeměměřič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeměměřič? Lidé, profese

Kdo je to Zeměměřič?

Co znamená a jaký je význam slova Zeměměřič?

Zeměměřič neboli geodet je profese, která má za úkol především zaměřovat objekty a body na zemském povrchu a vytyčovat a označovat jednotlivé souřadnice v terénu pomocí trigonometrických a nivelačních bodů. Práce zeměměřiče je důležitá pro zaměřování hranic pozemků (pro katastr nemovitostí) a stavební účely. Předpokladem pro práci geodeta je absolvování střední průmyslové školy zeměměřičské, stavební nebo absolvování oboru geodézie a kartografie na vysoké škole.Kdo je to, byl Zeměměřič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeměměřič? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zeměměřič s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mezonetový byt? Znáte pojem Veni vidi vici? Vzpomenete si na definici slova Paternalismus? Vzpomenete si na definici slova Bronz?

Klíčová slova: popis, formulace, kdo to je, Zeměměřič, profese, význam slova, co je to Zeměměřič?, heslo, vysvětlení, slovo, význam, definice, etymologie, informace, wiki, přesný význam

Pojem Zeměměřič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Zeměměřič ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Zeměměřič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Zeměměřič ve Wikipedii

Zkusit najít Zeměměřič ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeměměřič například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeměměřič

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zeměměřič? Kdo to byl Zeměměřič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeměměřič? Definice pojmu Zeměměřič patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zeměměřič v jiné sekci než profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.