Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Definici slova Klinický psycholog můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je CNG? Víte co je Umami? Rozumíte pojmu Populismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Společenská škodlivost?

Klíčová slova: synonymum, význam, slovo, vysvětlení, pojem, původ slova, formulace, co je to Klinický psycholog?, přesný výraz, wiki, popis, přesný význam, psychologie, kdo to je, Klinický psycholog, informace

Pojem Klinický psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Klinický psycholog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Klinický psycholog na Youtube

Najít pojem Klinický psycholog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Klinický psycholog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Klinický psycholog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Klinický psycholog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog se nachází v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.