Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Klinický psycholog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je CNG? Vzpomenete si na definici slova Exaktní? Rozumíte pojmu Populismus? Vzpomněli byste si na význam slova Tlumivka?

Klíčová slova: přesný význam, popis, vysvětlení, přesný výraz, slovo, formulace, informace, wiki, význam slova, původ slova, synonymum, kdo to je, co je to Klinický psycholog?, definice, lexikon, heslo

Pojem Klinický psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Klinický psycholog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Klinický psycholog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Klinický psycholog ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Klinický psycholog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klinický psycholog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Klinický psycholog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog se nachází v sekci psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Klinický psycholog i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.