Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Klinický psycholog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je CNG? Víte, co je to Atestace? Rozumíte pojmu Populismus? Rozumíte pojmu Cimbuří?

Klíčová slova: wiki, pojem, co je to Klinický psycholog?, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, informace, formulace, původ slova, Klinický psycholog, kdo to je, kdo je Klinický psycholog?, co znamená, význam, přesný výraz, etymologie

Pojem Klinický psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Klinický psycholog

Vyhledat výraz Klinický psycholog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Klinický psycholog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Klinický psycholog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Klinický psycholog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Klinický psycholog například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Klinický psycholog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog je v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.