Kdo je to?
Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Klinický psycholog?

Co znamená a jaký je význam slova Klinický psycholog?

Klinický psycholog je povolání zaměřené na psychické zdraví a duševní nemoci. Jeho vzdělání je uzákoněno, musí se jednat o absolventa magisterského studia psychologie jako jediného oboru, pro plnou kvalifikaci je nutný akreditační kurz. Klinický psycholog má 5 let praxe a atestační zkoušku. Registrace platí 10 let, pak je ji potřeba obnovit.
Náplň práce je široká, zahrnuje i psychodiagnostiku a psychoterapii.Kdo je to, byl Klinický psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klinický psycholog? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klinický psycholog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bonita? Znáte termín Ubuntu? Rozumíte pojmu Altán? Víte, co je to Check in?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, co je to Klinický psycholog?, co znamená, formulace, heslo, lexikon, přesný výraz, definice, přesný význam, význam, informace, termín, popis, psychologie, etymologie

Pojem Klinický psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Klinický psycholog v následujících zdrojích

Najít termín Klinický psycholog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klinický psycholog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Klinický psycholog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Klinický psycholog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Klinický psycholog například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Klinický psycholog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klinický psycholog? Kdo to byl Klinický psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klinický psycholog? Definice pojmu Klinický psycholog je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.