Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jaromír Bosák?

Kdo je to Jaromír Bosák? Stručný životopis

Jaromír Bosák je absolvent FSV UK, žurnalista a sportovní komentátor. Začínal psaním článků pro časopis Gól. Zde vynikl jako odborník na německou Bundesligu. Působil také v rádiu Bonton. Později začal pracovat jako komentátor fotbalových utkání přenášených Českou televizí. Byl i šéfredaktorem sportovní redakce. V práci pro ČT stále pokračuje, kromě toho zveřejňuje své články prostřednictvím serveru ČTK.
Protože jeho komentáře jsou nejen odborné, ale také vtipné, patří k nejoblíbenějším komentátorům. Jaromír Bosák se věnuje také golfu, který sám hraje i komentuje a je šéfredaktorem dvou golfových časopisů.Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jaromír Bosák

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1965
Místo narození: Cheb

Tento text (Jaromír Bosák) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Pamatujete si definici pojmu Úrok? Znáte termín Tantrická masáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Atrium?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, Jaromír Bosák, formulace, původ slova, popis, synonymum, co znamená, vysvětlení, wiki, slovo, význam, význam slova, definice, heslo, kdo je Jaromír Bosák?

Pojem Jaromír Bosák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Jaromír Bosák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jaromír Bosák ve Wikipedii

Vyhledat slovo Jaromír Bosák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Bosák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Bosák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jaromír Bosák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Bosák? Kdo to byl Jaromír Bosák? Kdy se narodil Jaromír Bosák? Kde se narodil Jaromír Bosák? Jaromír Bosák je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Bosák třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Bosák i v jiné kategorii než je novináři.