Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jaromír Bosák?

Kdo je to Jaromír Bosák? Stručný životopis

Jaromír Bosák je absolvent FSV UK, žurnalista a sportovní komentátor. Začínal psaním článků pro časopis Gól. Zde vynikl jako odborník na německou Bundesligu. Působil také v rádiu Bonton. Později začal pracovat jako komentátor fotbalových utkání přenášených Českou televizí. Byl i šéfredaktorem sportovní redakce. V práci pro ČT stále pokračuje, kromě toho zveřejňuje své články prostřednictvím serveru ČTK.
Protože jeho komentáře jsou nejen odborné, ale také vtipné, patří k nejoblíbenějším komentátorům. Jaromír Bosák se věnuje také golfu, který sám hraje i komentuje a je šéfredaktorem dvou golfových časopisů.Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jaromír Bosák

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1965
Místo narození: Cheb

Popis osobnosti Jaromír Bosák můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kronika? Znáte termín Tantrická masáž? Znáte termín Národní park?

Klíčová slova: co je to Jaromír Bosák?, novináři, formulace, vysvětlení, informace, popis, význam pojmu, wiki, synonymum, etymologie, pojem, popis, odborný výraz, původ slova, Jaromír Bosák, lexikon

Pojem Jaromír Bosák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jaromír Bosák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Jaromír Bosák na Youtube

Vyhledat heslo Jaromír Bosák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jaromír Bosák ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaromír Bosák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Bosák například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Bosák?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Bosák? Kdo to byl Jaromír Bosák? Kdy se narodil Jaromír Bosák? Kde se narodil Jaromír Bosák? Jaromír Bosák patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Bosák řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Bosák i v jiné kategorii než je novináři.