Kdo je to?
Kdo je Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Jaromír Bosák

Kdo je Jaromír Bosák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jaromír Bosák je absolvent FSV UK, žurnalista a sportovní komentátor. Začínal psaním článků pro časopis Gól. Zde vynikl jako odborník na německou Bundesligu. Působil také v rádiu Bonton. Později začal pracovat jako komentátor fotbalových utkání přenášených Českou televizí. Byl i šéfredaktorem sportovní redakce. V práci pro ČT stále pokračuje, kromě toho zveřejňuje své články prostřednictvím serveru ČTK.
Protože jeho komentáře jsou nejen odborné, ale také vtipné, patří k nejoblíbenějším komentátorům. Jaromír Bosák se věnuje také golfu, který sám hraje i komentuje a je šéfredaktorem dvou golfových časopisů.Kdo je Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Jaromír Bosák

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1965
Místo narození: Cheb

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Bosák s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Kreativita? Znáte definici termínu Droždí? Znáte termín Kraslice? Pamatujete si definici pojmu Lingerie?

Klíčová slova: osobnosti, informace, novináři, životopis, novináři, osobnost, wiki, datum narození, zajímavosti, wikipedie, národnost, vysvětlení, Jaromír Bosák, kdo je Jaromír Bosák?, popis, Jaromír Bosák

Pojem Jaromír Bosák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jaromír Bosák v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Bosák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Jaromír Bosák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Jaromír Bosák ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jaromír Bosák na Youtube

Najít výraz Jaromír Bosák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Bosák například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Bosák

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Jaromír Bosák? Kdy se narodil Jaromír Bosák? Kde se narodil Jaromír Bosák? Jaromír Bosák patří do sekce Novináři

Kategorie novináři, novinářka žurnalistka, jaromír Bosák, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Bosák dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Bosák i v jiné kategorii než je novináři.