Kdo je to?
Kdo je Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Jaromír Bosák

Kdo je Jaromír Bosák? Životopis, informace, biografie, novináři

Jaromír Bosák je absolvent FSV UK, žurnalista a sportovní komentátor. Začínal psaním článků pro časopis Gól. Zde vynikl jako odborník na německou Bundesligu. Působil také v rádiu Bonton. Později začal pracovat jako komentátor fotbalových utkání přenášených Českou televizí. Byl i šéfredaktorem sportovní redakce. V práci pro ČT stále pokračuje, kromě toho zveřejňuje své články prostřednictvím serveru ČTK.
Protože jeho komentáře jsou nejen odborné, ale také vtipné, patří k nejoblíbenějším komentátorům. Jaromír Bosák se věnuje také golfu, který sám hraje i komentuje a je šéfredaktorem dvou golfových časopisů.Kdo je Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jaromír Bosák

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1965
Místo narození: Cheb

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaromír Bosák? s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Leporelo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bobrovka? Znáte termín Adheze? Víte co je Nový zákon?

Klíčová slova: kdy se narodil Jaromír Bosák?, informace, lexikon, popis, Jaromír Bosák, kde se narodil Jaromír Bosák?, kdo je Jaromír Bosák?, život, národnost, novináři, wiki, Jaromír Bosák, osobnost, místo narození, osobnosti, wikipedie

Pojem Jaromír Bosák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Jaromír Bosák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jaromír Bosák na Google.cz

Hledat videa s názvem Jaromír Bosák na Youtube

Najít slovo Jaromír Bosák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Jaromír Bosák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Bosák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Bosák

Právě nyní již víte Kdo je to Jaromír Bosák? Kdy se narodil Jaromír Bosák? Kde se narodil Jaromír Bosák? Jaromír Bosák je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jaromír Bosák dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Bosák i v jiné kategorii než je novináři.