Kdo je to?
Kdo je to, byl Suverén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suverén? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Suverén?

Jaký je význam slova Suverén? Co to znamená?

Suverén je označení pro člověka sebejistého, sebevědomého, někdy přezíravého a vyznačujícího se povýšeným chováním. Může se jednat o nezávislého odborníka, který se chová suverénně oprávněně, protože tomu odpovídají jeho znalosti a dovednosti, častěji však jde o osobu, která tyto vlastnosti postrádá a které by místo povýšenosti slušela skromnost.
Suverén však dává svou zdánlivou převahu bezostyšně najevo.Kdo je to, byl Suverén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suverén? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Suverén? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sociologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karma? Víte co je Ketóza? Znáte termín Himalájská sůl?

Klíčová slova: synonymum, informace, význam slova, etymologie, definice, co znamená, popis, původ slova, wiki, lexikon, formulace, slovo, význam, kdo je Suverén?, Suverén, co je to Suverén?

Pojem Suverén je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Suverén ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Suverén na Google.cz

Najít výraz Suverén ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Suverén na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suverén například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Suverén? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Suverén? Kdo to byl Suverén? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suverén? Definice pojmu Suverén se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.