Kdo je to?
Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Alexandra Mynářová?

Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Tento text (Alexandra Mynářová) můžete samozřejmě sdílet s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Tundra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cupcake? Vzpomněli byste si na význam slova Animozita? Víte co je Portál?

Klíčová slova: wiki, informace, Alexandra Mynářová, Alexandra Mynářová, životopis, biografie, osobnosti, kde se narodila Alexandra Mynářová?, novináři, národnost, zajímavosti, datum narození, osobnost, kdy se narodila Alexandra Mynářová?, život, lexikon

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Alexandra Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Alexandra Mynářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Alexandra Mynářová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Alexandra Mynářová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Mynářová?

Nyní již víte Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdy se narodila Alexandra Mynářová? Kde se narodila Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová je v sekci Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.