Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandra Mynářová?

Kdo je to Alexandra Mynářová? Stručný životopis

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Zaujala vás biografie osobnosti Alexandra Mynářová? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bedekr? Znáte definici termínu Rodina? Vzpomněli byste si na význam slova Kochova vločka? Pamatujete si definici pojmu Relé?

Klíčová slova: synonymum, význam, vysvětlení, kdo to je, popis, novináři, formulace, Alexandra Mynářová, odborný výraz, přesný význam, kdo je Alexandra Mynářová?, původ slova, definice, informace, význam slova, co je to Alexandra Mynářová?

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alexandra Mynářová zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Mynářová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Alexandra Mynářová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Alexandra Mynářová ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Alexandra Mynářová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Mynářová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdo to byl Alexandra Mynářová? Kdy se narodil Alexandra Mynářová? Kde se narodil Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.