Kdo je to?
Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Alexandra Mynářová

Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Zaujala vás biografie osobnosti Alexandra Mynářová? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Lupénka? Pamatujete si definici pojmu Gnóze? Vzpomněli byste si na význam slova Premiéra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontušovka?

Klíčová slova: život, národnost, informace, kdy se narodila Alexandra Mynářová?, narození, osobnost, zajímavosti, vysvětlení, lexikon, datum narození, novináři, biografie, kdo je Alexandra Mynářová?, Alexandra Mynářová, osobnosti, kde se narodila Alexandra Mynářová?

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Alexandra Mynářová v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Alexandra Mynářová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Alexandra Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Alexandra Mynářová ve Wikislovníku

Najít slovo Alexandra Mynářová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Alexandra Mynářová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandra Mynářová

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdy se narodila Alexandra Mynářová? Kde se narodila Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, korespondent, alexandra Mynářová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.