Kdo je to?
Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Alexandra Mynářová?

Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Tento text (Alexandra Mynářová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Leidenská mutace? Víte, co je to Ironie? Vzpomněli byste si na význam slova Total Commander? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka?

Klíčová slova: místo narození, wikipedie, novináři, životopis, wiki, narození, novináři, kde se narodila Alexandra Mynářová?, kdy se narodila Alexandra Mynářová?, osobnost, vysvětlení, kdo je Alexandra Mynářová?, datum narození, Alexandra Mynářová, život, národnost

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Alexandra Mynářová zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Alexandra Mynářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Alexandra Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Alexandra Mynářová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alexandra Mynářová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Alexandra Mynářová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandra Mynářová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdy se narodila Alexandra Mynářová? Kde se narodila Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová se nachází v sekci Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.