Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandra Mynářová?

Kdo je to Alexandra Mynářová? Stručný životopis

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Tento text (Alexandra Mynářová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Archeologie? Znáte termín Reportáž? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Víte, co je to Turbulence?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Alexandra Mynářová?, přesný význam, původ slova, co znamená, definice, význam, slovo, popis, informace, odborný výraz, pojem, heslo, novináři, význam slova, vysvětlení

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Alexandra Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Alexandra Mynářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Alexandra Mynářová ve Wikislovníku

Najít výraz Alexandra Mynářová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Mynářová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdo to byl Alexandra Mynářová? Kdy se narodil Alexandra Mynářová? Kde se narodil Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.