Kdo je to?
Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Alexandra Mynářová?

Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alexandra Mynářová? s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Tundra? Znáte pojem CNG? Vzpomněli byste si na význam slova Mantisa? Vzpomenete si na definici slova Nindžucu?

Klíčová slova: životopis, kde se narodila Alexandra Mynářová?, biografie, kdo je Alexandra Mynářová?, novináři, Alexandra Mynářová, vysvětlení, osobnosti, Alexandra Mynářová, wiki, život, kdy se narodila Alexandra Mynářová?, novináři, narození, datum narození, popis

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Alexandra Mynářová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Alexandra Mynářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Alexandra Mynářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Alexandra Mynářová na Youtube

Najít pojem Alexandra Mynářová ve Wikipedii

Najít heslo Alexandra Mynářová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Mynářová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdy se narodila Alexandra Mynářová? Kde se narodila Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová se nachází v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.