Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandra Mynářová?

Kdo je to Alexandra Mynářová? Stručný životopis

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alexandra Mynářová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Archeologie? Vzpomněli byste si na význam slova Lepenice? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Znáte definici termínu CreepyPasta?

Klíčová slova: definice, wiki, význam, informace, kdo je Alexandra Mynářová?, novináři, vysvětlení, kdo to je, co je to Alexandra Mynářová?, přesný výraz, slovo, heslo, význam slova, popis, formulace, lexikon

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Alexandra Mynářová ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Alexandra Mynářová na Google.cz

Vyhledat pojem Alexandra Mynářová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Mynářová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandra Mynářová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdo to byl Alexandra Mynářová? Kdy se narodil Alexandra Mynářová? Kde se narodil Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.