Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandra Mynářová?

Kdo je to Alexandra Mynářová? Stručný životopis

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alexandra Mynářová s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Archeologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Medvědí česnek? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Víte co je ŠVP?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, odborný výraz, popis, formulace, přesný výraz, etymologie, pojem, vysvětlení, heslo, přesný význam, definice, novináři, význam slova, původ slova, informace

Pojem Alexandra Mynářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Mynářová ve Wikimedia Commons

Najít heslo Alexandra Mynářová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Alexandra Mynářová na Google.cz

Vyhledat pojem Alexandra Mynářová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Mynářová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Alexandra Mynářová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdo to byl Alexandra Mynářová? Kdy se narodil Alexandra Mynářová? Kde se narodil Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová se nachází v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.