Kdo je to?
Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bakalář? Lidé, Školství

Kdo je to Bakalář?

Co znamená a jaký je význam slova Bakalář?

Bakalář je nižší či základní akademický titul. Má zkratku Bc. a obvykle jej získávají absolventi tříletého (někdy čtyřletého) studia na vysoké škole. Na bakalářské studium ve většině případů navazuje dalších studium, v němž bakaláři mohou získat vyšší titul. K úspěšnému získání bakalářského titulu je třeba absolvovat studium v jeho určené délce, složit státní závěrečnou zkoušku a obhájit písemnou bakalářskou práci.
V případě uměleckých oboru může jít o titul BcA.Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bakalář? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bakalář? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Avon? Znáte definici termínu Kafr? Vzpomněli byste si na význam slova Trilobit? Pamatujete si definici pojmu Stavební spoření?

Klíčová slova: formulace, popis, lexikon, informace, pojem, termín, přesný výraz, wikipedie, Bakalář, Školství, přesný význam, etymologie, Bakalář, Školství, wiki, slovo

Pojem Bakalář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bakalář

Najít heslo Bakalář na Google.cz

Zkusit najít výraz Bakalář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Bakalář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Bakalář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bakalář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bakalář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bakalář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bakalář? Definice pojmu Bakalář se nachází v kategorii Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bakalář v jiné sekci než Školství.