Kdo je to?
Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bakalář? Lidé, Školství

Bakalář

Co znamená a jaký je význam slova Bakalář?

Bakalář je nižší či základní akademický titul. Má zkratku Bc. a obvykle jej získávají absolventi tříletého (někdy čtyřletého) studia na vysoké škole. Na bakalářské studium ve většině případů navazuje dalších studium, v němž bakaláři mohou získat vyšší titul. K úspěšnému získání bakalářského titulu je třeba absolvovat studium v jeho určené délce, složit státní závěrečnou zkoušku a obhájit písemnou bakalářskou práci.
V případě uměleckých oboru může jít o titul BcA.Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bakalář? Lidé, Školství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Malotřídka? Víte co je Waldorfská škola? Vzpomněli byste si na význam slova Aprobace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antika?

Klíčová slova: význam pojmu, Bakalář, synonymum, pojem, význam, heslo, význam slova, přesný význam, Bakalář, přesný výraz, popis, lexikon, původ slova, wiki, termín, definice

Pojem Bakalář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Bakalář ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bakalář na Google.cz

Hledat pojem Bakalář ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Bakalář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bakalář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bakalář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Bakalář, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Bakalář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bakalář? Definice pojmu Bakalář patří do kategorie Školství

Kategorie Školství, učitel muž, bakalář, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bakalář i v jiné sekci než v Školství.