Kdo je to?
Kdo je to Petr Kellner? Životopis Petr Kellner, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Petr Kellner?

Kdo je to Petr Kellner? Stručný životopis

Petr Kellner je většinovým vlastníkem holdingové společnosti PPF Group. Tento úspěšný podnikatel vlastní téměř 99% této společnosti, zaregistrované v Holandsku. Řadí se do první stovky světových miliardářů a se skoro 11 miliardami dolarů je nejbohatším Čechem. Patří také k lidem s největším vlivem. Petr Kellner je absolventem střední ekonomické školy a VŠE v Praze, kde se zaměřil na ekonomiku průmyslu. Svou karieru započal na místě referenta Strojimportu Praha a později jako produkční Filmového studia Barrandov. V roce 1991 se společníky založil investiční společnost PPF, která postupně privatizovala a přetvářela úspěšné podniky, například Českou pojišťovnu. Zaměřuje se na investice v mnoha oblastech, například finančnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, zemědělství, biotechnologie a další. Společně se svou druhou manželkou Renatou se věnuje i nadační činnosti, ve které podporují především vzdělání a kulturu.Kdo je to Petr Kellner? Životopis Petr Kellner, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Petr Kellner

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1964
Místo narození: Česká Lípa

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Kellner? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kadidlo? Vzpomenete si na definici slova Echinacea? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si na význam slova Kreditní riziko?

Klíčová slova: co je to Petr Kellner?, wiki, přesný význam, slovo, kdo to je, etymologie, popis, termín, popis, lexikon, informace, formulace, Petr Kellner, význam, pojem, přesný výraz

Pojem Petr Kellner je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Kellner ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Petr Kellner ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Petr Kellner na Youtube

Najít výraz Petr Kellner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kellner například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Petr Kellner? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Kellner? Kdo to byl Petr Kellner? Kdy se narodil Petr Kellner? Kde se narodil Petr Kellner? Petr Kellner se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Kellner dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kellner i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.