Kdo je to?
Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jean Reno?

Kdo je to Jean Reno? Stručný životopis

Jean Reno je známý francouzský herec se španělským původem. Do Francie se přestěhoval z Afriky již v dětství. Jeho vlastní jméno zní Juan Moreno y Herrera Jiménez. Hraje jak ve filmech francouzských, tak amerických.
Proslavil se filmy Magická hlubina, Brutální Nikita, Léon, Mission:Impossible, Ronin, Godzilla, Purpurové řeky, Růžový panter, Šifra mistra Leonarda a jiných. Jean Reno se věnuje i dabingu a reklamě.Kdo je to Jean Reno? Životopis Jean Reno, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jean Reno

Národnost: francouzská
Datum narození: 30. července 1948
Místo narození: Casablanca

Tento text (Jean Reno) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vandalismus? Znáte pojem Tofu? Víte, co je to Dřevoplast? Vzpomenete si na definici slova Spektakulární?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, co je to Jean Reno?, slovo, wiki, co znamená, přesný výraz, význam, kdo je Jean Reno?, informace, pojem, popis, etymologie, význam pojmu, formulace, definice

Pojem Jean Reno je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Jean Reno ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Jean Reno ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jean Reno ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jean Reno na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jean Reno například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jean Reno?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jean Reno? Kdo to byl Jean Reno? Kdy se narodil Jean Reno? Kde se narodil Jean Reno? Jean Reno je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jean Reno například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jean Reno i v jiné kategorii než je herectví.