Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Osoba blízká s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ecce homo? Znáte pojem Ragú? Víte, co je to Tetralogie? Vzpomenete si na definici slova Diverzifikace?

Klíčová slova: heslo, wiki, lexikon, slovo, kdo to je, význam, zločin, původ slova, přesný výraz, Osoba blízká, význam slova, význam pojmu, pojem, synonymum, formulace, popis

Pojem Osoba blízká je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Osoba blízká

Najít termín Osoba blízká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Osoba blízká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Osoba blízká ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osoba blízká ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Osoba blízká například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Osoba blízká? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká je v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.