Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Osoba blízká? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ecce homo? Víte co je Etiologie? Víte, co je to Tetralogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ohnisková vzdálenost?

Klíčová slova: lexikon, co je to Osoba blízká?, význam, význam slova, Osoba blízká, kdo to je, popis, co znamená, odborný výraz, popis, původ slova, informace, definice, přesný význam, termín, slovo

Pojem Osoba blízká je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Osoba blízká doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Osoba blízká ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Osoba blízká ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Osoba blízká ve Wikipedii

Hledat slovo Osoba blízká ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osoba blízká například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osoba blízká

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká patří do sekce zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Osoba blízká i v jiné sekci než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.