Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Osoba blízká s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ecce homo? Vzpomněli byste si na význam slova Oblévačka? Víte, co je to Zubní váček? Znáte definici termínu Hardware?

Klíčová slova: Osoba blízká, pojem, heslo, termín, wiki, popis, kdo to je, kdo je Osoba blízká?, vysvětlení, přesný výraz, co je to Osoba blízká?, přesný význam, odborný výraz, slovo, informace, zločin

Pojem Osoba blízká je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Osoba blízká ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Osoba blízká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Osoba blízká ve Wikipedii

Vyhledat slovo Osoba blízká ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Osoba blízká například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Osoba blízká

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.