Kdo je to?
Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Kdo je to Osoba blízká?

Jaký je význam slova Osoba blízká? Co to znamená?

Osoba blízká je pojem z českého práva, který označuje blízké příbuzné nebo osoby, které jsou pro člověka stejně důležité v rámci rodiny (např. rodiče nebo sourozence, manžela/ manželku, partnera/ partnerku). Oblíbené bylo vymlouvání se na osobu blízkou při spáchání dopravního přestupku (řídila údajně "osoba blízká", jejíž identitu nechce dotyčný uvést). Tomu učinila přítrž novela přílušného zákona.Kdo je to, byl Osoba blízká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Osoba blízká? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Osoba blízká? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dekadentní? Pamatujete si definici pojmu Zubák? Víte, co je to PPC reklama? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fenomenologie?

Klíčová slova: lexikon, heslo, kdo to je, pojem, Osoba blízká, význam, přesný význam, formulace, wiki, kdo je Osoba blízká?, etymologie, synonymum, přesný výraz, co je to Osoba blízká?, termín, vysvětlení

Pojem Osoba blízká je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Osoba blízká v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Osoba blízká ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Osoba blízká ve Wikipedii

Hledat pojem Osoba blízká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Osoba blízká ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osoba blízká například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Osoba blízká, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Osoba blízká? Kdo to byl Osoba blízká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Osoba blízká? Definice pojmu Osoba blízká je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Osoba blízká i jinde než v sekci než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.