Kdo je to?
Kdo je to, byl Afrodita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Afrodita? Lidé, mytologie

Kdo je to Afrodita?

Jaký je význam slova Afrodita? Co to znamená?

Afrodita byla ve starověkém Řecku bohyní lásky a krásy. Bývala často zobrazována nahá, jen se šperky. Byla manželkou ošklivého, kulhajícího boha kovářů Héfaista. Podle antické tradice měla několik potomků a zdaleka ne všechny zplodil její manžel. Po ovládnutí Řecka Římané Afroditu přijali za své božstvo, ale dali jí nové jméno - Venuše. Po římských bozích mají svá jména planety sluneční soustavy.Kdo je to, byl Afrodita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Afrodita? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Afrodita s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Evoluce? Znáte termín Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova No frost? Víte, co je to Indiánský běh?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, přesný význam, slovo, synonymum, informace, wiki, význam, původ slova, pojem, kdo je Afrodita?, vysvětlení, heslo, kdo to je, Afrodita, formulace

Pojem Afrodita je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Afrodita

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Afrodita ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Afrodita ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Afrodita ve Wikipedii

Najít termín Afrodita v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Afrodita například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Afrodita

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Afrodita? Kdo to byl Afrodita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Afrodita? Definice pojmu Afrodita je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Afrodita hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.