Kdo je to?
Kdo je to, byl Afrodita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Afrodita? Lidé, mytologie

Kdo je to Afrodita?

Jaký je význam slova Afrodita? Co to znamená?

Afrodita byla ve starověkém Řecku bohyní lásky a krásy. Bývala často zobrazována nahá, jen se šperky. Byla manželkou ošklivého, kulhajícího boha kovářů Héfaista. Podle antické tradice měla několik potomků a zdaleka ne všechny zplodil její manžel. Po ovládnutí Řecka Římané Afroditu přijali za své božstvo, ale dali jí nové jméno - Venuše. Po římských bozích mají svá jména planety sluneční soustavy.Kdo je to, byl Afrodita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Afrodita? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Afrodita s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Evoluce? Znáte termín Agnosticismus? Vzpomněli byste si na význam slova Vývojová dysfázie? Víte, co je to Romadur?

Klíčová slova: přesný význam, termín, co je to Afrodita?, heslo, definice, význam slova, popis, kdo je Afrodita?, vysvětlení, popis, slovo, přesný výraz, informace, význam, mytologie, Afrodita

Pojem Afrodita je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Afrodita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Afrodita na Google.cz

Hledat videa s názvem Afrodita na Youtube

Vyhledat heslo Afrodita ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Afrodita například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Afrodita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Afrodita? Kdo to byl Afrodita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Afrodita? Definice pojmu Afrodita je v sekci mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.