Kdo je to?
Kdo je to, byl Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kosmonaut? Lidé, profese

Kdo je to Kosmonaut?

Jaký je význam slova Kosmonaut? Co to znamená?

Kosmonaut čili astronaut je absolvent letové přípravy pro let do kosmu nebo ten, kdo takový let již uskutečnil. Mělo by se jednat o let, při kterém se jedná alespoň o jeden oblet zem nebo o takový let ve vesmírném prostoru, který trvá alespoň půldruhé hodiny a ve výši nejméně 100 km. Dopravním prostředkem je kosmická loď.
Ve vesmíru vykonává kosmonaut různé práce nebo se věnuje vědeckému výzkumu.Kdo je to, byl Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kosmonaut? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Kosmonaut? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Marginální? Rozumíte pojmu Kolová? Vzpomenete si na definici slova ICT? Znáte pojem Overlock?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, heslo, popis, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, definice, wiki, lexikon, profese, synonymum, co znamená, termín, Kosmonaut, význam

Pojem Kosmonaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kosmonaut zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Kosmonaut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Kosmonaut ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Kosmonaut ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kosmonaut ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kosmonaut například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Kosmonaut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kosmonaut? Kdo to byl Kosmonaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kosmonaut? Definice pojmu Kosmonaut je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Kosmonaut i v jiné sekci než je kategorie profese.