Kdo je to?
Kdo je to Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kosmonaut? Lidé, profese

Kosmonaut

Co znamená a jaký je význam slova Kosmonaut?

Kosmonaut čili astronaut je absolvent letové přípravy pro let do kosmu nebo ten, kdo takový let již uskutečnil. Mělo by se jednat o let, při kterém se jedná alespoň o jeden oblet zem nebo o takový let ve vesmírném prostoru, který trvá alespoň půldruhé hodiny a ve výši nejméně 100 km. Dopravním prostředkem je kosmická loď.
Ve vesmíru vykonává kosmonaut různé práce nebo se věnuje vědeckému výzkumu.Kdo je to Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kosmonaut? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Vyměřovací základ? Víte co je Špýchar? Vzpomenete si na definici slova Kuperóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dashboard?

Klíčová slova: odborný výraz, Kosmonaut, pojem, profese, wikipedie, definice, etymologie, heslo, synonymum, termín, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, slovo, wiki, Kosmonaut

Pojem Kosmonaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kosmonaut v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Kosmonaut na Google.cz

Hledat termín Kosmonaut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Kosmonaut ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kosmonaut ve Wikimedia Commons

Najít výraz Kosmonaut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kosmonaut například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kosmonaut, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Kosmonaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kosmonaut? Definice pojmu Kosmonaut patří do kategorie Profese

Kategorie profese, potápěčka, kosmonaut, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Kosmonaut v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.