Kdo je to?
Kdo je to, byl Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kosmonaut? Lidé, profese

Kdo je to Kosmonaut?

Jaký je význam slova Kosmonaut? Co to znamená?

Kosmonaut čili astronaut je absolvent letové přípravy pro let do kosmu nebo ten, kdo takový let již uskutečnil. Mělo by se jednat o let, při kterém se jedná alespoň o jeden oblet zem nebo o takový let ve vesmírném prostoru, který trvá alespoň půldruhé hodiny a ve výši nejméně 100 km. Dopravním prostředkem je kosmická loď.
Ve vesmíru vykonává kosmonaut různé práce nebo se věnuje vědeckému výzkumu.Kdo je to, byl Kosmonaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kosmonaut? Lidé, profese

Tento text (Kosmonaut) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Aspergerův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Think tank? Vzpomenete si na definici slova Daňové přiznání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Velký pátek?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, co je to Kosmonaut?, heslo, slovo, lexikon, popis, význam, termín, původ slova, informace, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, Kosmonaut, popis

Pojem Kosmonaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Kosmonaut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Kosmonaut ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Kosmonaut ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kosmonaut ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kosmonaut například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kosmonaut

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kosmonaut? Kdo to byl Kosmonaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kosmonaut? Definice pojmu Kosmonaut je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.