Kdo je to?
Kdo je to, byl Slizoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slizoun? Lidé, hanlivé

Kdo je to Slizoun?

Jaký je význam slova Slizoun? Co to znamená?

Slizoun je člověk s vtíravým chováním, úslužný a ochotný tak, že je to nepříjemné a neupřímné. Přizpůsobuje se okamžitě jakékoli situaci, nemá pevný charakter, může mít obtěžující jednání. Je tvárný, odtud přirovnání ke slizu.
Slizoun vzbuzuje dojem odporu i na dotek, jeho vtíravost je tak nepříjemná, že vyvolává přímo fyzický odpor.Kdo je to, byl Slizoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slizoun? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Slizoun s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Apriori? Víte, co je to Integrál? Vzpomněli byste si na význam slova Unicum? Rozumíte pojmu Déja vu?

Klíčová slova: formulace, co je to Slizoun?, přesný význam, význam, termín, Slizoun, původ slova, význam pojmu, hanlivé, přesný výraz, definice, etymologie, wiki, pojem, kdo je Slizoun?, lexikon

Pojem Slizoun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Slizoun ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Slizoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Slizoun ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Slizoun ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Slizoun například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Slizoun

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Slizoun? Kdo to byl Slizoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slizoun? Definice pojmu Slizoun patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Slizoun i jinde než v sekci než v hanlivé.