Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Tento text (Martina Sáblíková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si na význam slova Trestní bezúhonnost? Pamatujete si definici pojmu Quad core? Znáte definici termínu Filipojakubská noc?

Klíčová slova: definice, slovo, popis, lexikon, odborný výraz, co je to Martina Sáblíková?, informace, synonymum, původ slova, co znamená, popis, význam, pojem, Martina Sáblíková, kdo to je, wiki

Pojem Martina Sáblíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Martina Sáblíková ve Wikipedii

Hledat heslo Martina Sáblíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Martina Sáblíková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Martina Sáblíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Sáblíková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Martina Sáblíková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.