Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martina Sáblíková s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přírodní rezervace? Rozumíte pojmu Messenger? Pamatujete si definici pojmu Quad core? Znáte pojem Biokoridor?

Klíčová slova: synonymum, popis, definice, wiki, význam, přesný výraz, lexikon, heslo, co znamená, kdo je Martina Sáblíková?, sport, odborný výraz, přesný význam, co je to Martina Sáblíková?, Martina Sáblíková, slovo

Pojem Martina Sáblíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Martina Sáblíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Martina Sáblíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Martina Sáblíková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Martina Sáblíková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Sáblíková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Martina Sáblíková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková se nachází v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.