Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Zaujala vás biografie osobnosti Martina Sáblíková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mikrobiologie? Rozumíte pojmu Derivace? Pamatujete si definici pojmu Kinetóza? Znáte pojem Lumbální punkce?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, popis, kdo je Martina Sáblíková?, pojem, wiki, vysvětlení, etymologie, heslo, přesný výraz, co je to Martina Sáblíková?, informace, sport, význam, definice, slovo

Pojem Martina Sáblíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Martina Sáblíková ve Wikislovníku

Hledat výraz Martina Sáblíková ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Martina Sáblíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Martina Sáblíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Sáblíková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martina Sáblíková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.