Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Líbí se stručný životopis s osobou Martina Sáblíková? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mikrobiologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fibroskopie? Pamatujete si definici pojmu Kinetóza? Víte co je Bašavel?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, kdo to je, význam slova, definice, co znamená, Martina Sáblíková, formulace, heslo, termín, co je to Martina Sáblíková?, wiki, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, slovo

Pojem Martina Sáblíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Martina Sáblíková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Martina Sáblíková ve Wikislovníku

Vyhledat termín Martina Sáblíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Martina Sáblíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Sáblíková například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Martina Sáblíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.