Kdo je to?
Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martina Sáblíková?

Kdo je to Martina Sáblíková? Stručný životopis

Martina Sáblíková je vrcholová sportovkyně, rychlobruslařka, jejíž specialitou jsou tratě o délce 3000 a 5000 metrů. Je mistryní ČR v rychlobruslení, třikrát byla olympijskou vítězkou, je mistryní světa i Evropy a drží větší množství světových rekordů.
Jako doplňkový sport si zvolila silniční cyklistiku, i zde je velice úspěšná jak v mistrovství ČR, tak na mistrovství Evropy. Martina Sáblíková je nositelkou Medaile Za zásluhy, ceny Oscara Mathisena a byla vyhlášena i Sportovkyní roku.Kdo je to Martina Sáblíková? Životopis Martina Sáblíková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Martina Sáblíková

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1987
Místo narození: Nové Město na Moravě

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martina Sáblíková sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přírodní rezervace? Pamatujete si definici pojmu Nebezpečný odpad? Pamatujete si definici pojmu Quad core? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektrolyt?

Klíčová slova: termín, heslo, pojem, Martina Sáblíková, přesný význam, etymologie, informace, význam pojmu, význam slova, formulace, kdo je Martina Sáblíková?, co znamená, popis, vysvětlení, popis, význam

Pojem Martina Sáblíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martina Sáblíková ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Martina Sáblíková ve Wikipedii

Hledat frázi Martina Sáblíková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Martina Sáblíková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Sáblíková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Martina Sáblíková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martina Sáblíková? Kdo to byl Martina Sáblíková? Kdy se narodil Martina Sáblíková? Kde se narodil Martina Sáblíková? Martina Sáblíková patří do sekce sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martina Sáblíková třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Sáblíková i v jiné kategorii než je sport.