Kdo je to?
Kdo je to Anna Brandejs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Brandejs? Lidé, podnikání

Anna Brandejs

Co znamená a jaký je význam slova Anna Brandejs?

Anna Brandejs je úspěšná podnikatelka, zakladatelka kosmetické značky, která nese její jméno. Začínala zcela od nuly. Narodila se malorolníkům ve vysokohorské slovenské vesničce. Od šesti let vyrůstala jako jedna ze čtyř dětí matky samoživitelky. Vždy si uvědomovala, že pokud chce uspět, bude jí to stát mnoho úsilí a tvrdé dřiny. Vystudovala biochemii na Univerzitě veterinárního lékařství a farmacie v Košicích.
Po studiích se vydala do prahy, kde nasbírala plno zkušeností v mezinárodních farmaceutických společnostech. Svou první firmu Medaprex s.r.o. založila 22. října 2002. Tato společnost se zaměřovala na dovoz zdravotnického materiálu a lékařské kosmetiky pro kosmetická studia a kliniky estetické medicíny.
K jejich sortimentu patřily například injekce s kyselinou hyaluronovou z Rakouska, které sloužily k aplikování do kloubů při léčbě artrózy. Jakmile však byly objeveny omlazující potenciály kyseliny hyaluronové, začal Medaprex distribuovat tuto látku též do dermatologických ordinací.
Úspěch Medaprexu dovedl Annu k založení vlastního brandu Anna Brandejs, která se zpočátku zaměřovala zejména na prodej doplňků stravy. Její motto zní „Kvalitní kosmetika je dobrá věc, ale základem je, co jde zevnitř.“ K doplňkům stravy po čase přibyla též řada dermokosmetiky. Ta má efektivně bojovat proti známkám stárnutí. Obsahuje probiotika, probiotika a různé aktivní látky, které pomáhají proti prvním vráskám.
V současné době již Anna Brandejs nabízí široký sortiment pleťové kosmetiky, doplňků stravy a také kvalitní produkty na vlasy. Jedná se však o velmi exkluzivní výrobky, které cílí na movitější klientelu. Tvářemi kosmetiky Anna Brandejs jsou herečky Hana Vágnerová, Eva Mudrová a Petra Nesvačilová, zpěvačka a modelka Jitka Boho, modelka Iveta Vítová nebo stylista Filip Vaněk.
Anna Brandejs vlastní kliniku estetické medicíny Brandejs Clinic, která kromě dermatologické péče nabízí též služby v oblasti korektivní a laserové dermatologie a zubního lékařství. Její manželem je o generaci starší podnikatel Antonín Brandejs.Kdo je to Anna Brandejs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Brandejs? Lidé, podnikání

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Defenestrace? Pamatujete si definici pojmu Giga? Rozumíte pojmu Šoulet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mašlovačka?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co znamená, formulace, podnikání, lexikon, význam, popis, definice, význam slova, pojem, wikipedie, přesný význam, termín, přesný výraz, Anna Brandejs

Pojem Anna Brandejs je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Anna Brandejs zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Anna Brandejs ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Brandejs ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Anna Brandejs ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Anna Brandejs ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Anna Brandejs ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Brandejs například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Anna Brandejs, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Anna Brandejs? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anna Brandejs? Definice pojmu Anna Brandejs patří do kategorie Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).