Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Kiyosaki? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Retenční nádrž? Znáte termín Korporace? Rozumíte pojmu Zemské jádro? Víte, co je to CNG?

Klíčová slova: Robert Kiyosaki, co je to Robert Kiyosaki?, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, kdo je Robert Kiyosaki?, termín, význam slova, synonymum, etymologie, formulace, lexikon, původ slova, odborný výraz, informace

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Robert Kiyosaki ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Robert Kiyosaki v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Kiyosaki ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Robert Kiyosaki ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Robert Kiyosaki? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.