Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Kiyosaki s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Retenční nádrž? Znáte pojem Podmiňovací způsob? Rozumíte pojmu Zemské jádro? Vzpomenete si na definici slova Přirozené číslo?

Klíčová slova: kdo je Robert Kiyosaki?, lexikon, termín, popis, formulace, odborný výraz, přesný výraz, Robert Kiyosaki, synonymum, kdo to je, význam, wiki, heslo, pojem, definice, popis

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Robert Kiyosaki ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Robert Kiyosaki ve Wikislovníku

Najít výraz Robert Kiyosaki ve Wikipedii

Vyhledat termín Robert Kiyosaki ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Robert Kiyosaki?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.