Kdo je to?
Kdo je Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Robert Kiyosaki

Kdo je Robert Kiyosaki? Životopis, informace, biografie, podnikání

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert Kiyosaki sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Odvěsna? Vzpomenete si na definici slova Koheze? Rozumíte pojmu Whistleblowing? Vzpomněli byste si na význam slova Omegle?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, osobnosti, místo narození, kde se narodil Robert Kiyosaki?, informace, Robert Kiyosaki, biografie, wiki, podnikání, podnikání, popis, vysvětlení, osobnost, Robert Kiyosaki, život

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Robert Kiyosaki ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Robert Kiyosaki ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Robert Kiyosaki ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Robert Kiyosaki na Youtube

Vyhledat slovo Robert Kiyosaki ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Robert Kiyosaki? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki patří do sekce Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.