Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Kiyosaki? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je OTG? Znáte pojem Android? Rozumíte pojmu Vakuum? Vzpomenete si na definici slova Předmět?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, odborný výraz, informace, popis, synonymum, přesný význam, význam, popis, pojem, co je to Robert Kiyosaki?, co znamená, termín, Robert Kiyosaki, definice, etymologie

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Robert Kiyosaki ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Robert Kiyosaki ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Robert Kiyosaki ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Robert Kiyosaki ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Kiyosaki

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.