Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Kiyosaki? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je OTG? Víte co je Došek? Rozumíte pojmu Vakuum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Postřižiny?

Klíčová slova: slovo, význam, etymologie, kdo je Robert Kiyosaki?, význam slova, co je to Robert Kiyosaki?, význam pojmu, wiki, původ slova, Robert Kiyosaki, přesný význam, definice, popis, odborný výraz, vysvětlení, synonymum

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Robert Kiyosaki zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Robert Kiyosaki ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Robert Kiyosaki ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Robert Kiyosaki na Google.cz

Hledat heslo Robert Kiyosaki v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Robert Kiyosaki? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.