Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Popis osobnosti Robert Kiyosaki můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Retenční nádrž? Vzpomněli byste si na význam slova Mortadela? Rozumíte pojmu Zemské jádro? Znáte definici termínu Herbalife?

Klíčová slova: podnikání, informace, definice, slovo, pojem, popis, kdo je Robert Kiyosaki?, popis, Robert Kiyosaki, etymologie, význam slova, termín, význam pojmu, wiki, co je to Robert Kiyosaki?, heslo

Pojem Robert Kiyosaki je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Robert Kiyosaki zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Robert Kiyosaki ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Robert Kiyosaki ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Robert Kiyosaki na Google.cz

Hledat výraz Robert Kiyosaki ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Kiyosaki například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Robert Kiyosaki?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.