Kdo je to?
Kdo je Oľga Baričičová? Životopis Oľga Baričičová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Oľga Baričičová

Kdo je Oľga Baričičová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Oľga Baričičová je slovenská zpěvačka dechové hudby.
Hudbě se věnovala od dětství a ačkoli se zpěvu musela kvůli zdravotním problémům na čas vzdát, nakonec se k němu dokázala vrátit.
Vystupovat a zpívat začala s kapelou Žadovjáci, která se věnuje dechové a lidové hudbě už od roku 1955. S touto kapelou vydala několik cédéček - například debutové Žadovjáci, následující ...růží pár a další, která reflektovala jednotlivá výročí souboru, například 50 let od založení.
Vydává také vlastní CD pod názvem Oľga Baričičová a kamarádi, v této edici vydala například i sváteční album Vánoční hvězda nebo své zatím poslední CD Stále mi scházíš.
Do povědomí milovníků tohoto hudebního žánru se Oľga Baričičová dostala díky svému účinkování na hudební televizi Šlágr. Ve své hudební kariéře se věnuje především lidovým písním, často vystupuje s dalšími zpěváky nebo hosty.Kdo je Oľga Baričičová? Životopis Oľga Baričičová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Oľga Baričičová

Národnost: slovenská

Sdílejte tuto stránku s osobností Oľga Baričičová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kendó? Víte co je Smartphone? Znáte pojem Alternativa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kardamom?

Klíčová slova: lexikon, osobnosti, popis, wikipedie, Oľga Baričičová, hudba, biografie, vysvětlení, Oľga Baričičová, osobnost, wiki, život, kdo je Oľga Baričičová?, informace, hudba, životopis

Pojem Oľga Baričičová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Oľga Baričičová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Oľga Baričičová na Google.cz

Najít pojem Oľga Baričičová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Oľga Baričičová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Oľga Baričičová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Oľga Baričičová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Oľga Baričičová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Oľga Baričičová? Oľga Baričičová patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, basa nástroj, oľga Baričičová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Oľga Baričičová dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Oľga Baričičová i v jiné kategorii než je hudba.