Kdo je to?
Kdo je Oľga Baričičová? Životopis Oľga Baričičová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Oľga Baričičová?

Kdo je Oľga Baričičová? Životopis, informace, biografie, hudba

Oľga Baričičová je slovenská zpěvačka dechové hudby.
Hudbě se věnovala od dětství a ačkoli se zpěvu musela kvůli zdravotním problémům na čas vzdát, nakonec se k němu dokázala vrátit.
Vystupovat a zpívat začala s kapelou Žadovjáci, která se věnuje dechové a lidové hudbě už od roku 1955. S touto kapelou vydala několik cédéček - například debutové Žadovjáci, následující ...růží pár a další, která reflektovala jednotlivá výročí souboru, například 50 let od založení.
Vydává také vlastní CD pod názvem Oľga Baričičová a kamarádi, v této edici vydala například i sváteční album Vánoční hvězda nebo své zatím poslední CD Stále mi scházíš.
Do povědomí milovníků tohoto hudebního žánru se Oľga Baričičová dostala díky svému účinkování na hudební televizi Šlágr. Ve své hudební kariéře se věnuje především lidovým písním, často vystupuje s dalšími zpěváky nebo hosty.Kdo je Oľga Baričičová? Životopis Oľga Baričičová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Oľga Baričičová

Národnost: slovenská

Tento text (Oľga Baričičová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vysoká škola? Víte, co je to Pravice? Znáte pojem Biřmování? Rozumíte pojmu Ješitnost?

Klíčová slova: lexikon, Oľga Baričičová, život, hudba, vysvětlení, kdo je Oľga Baričičová?, biografie, národnost, wiki, životopis, popis, Oľga Baričičová, osobnosti, hudba, zajímavosti, wikipedie

Pojem Oľga Baričičová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Oľga Baričičová

Hledat pojem Oľga Baričičová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Oľga Baričičová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Oľga Baričičová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Oľga Baričičová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Oľga Baričičová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Oľga Baričičová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Oľga Baričičová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Oľga Baričičová? Oľga Baričičová se nachází v sekci Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Oľga Baričičová dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Oľga Baričičová i v jiné kategorii než je hudba.