Kdo je to?
Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Donchuán?

Jaký je význam slova Donchuán? Co to znamená?

Donchuán je pojmenování pro záletníka, sukničkáře a obecně milovníka veškeré ženské populace. Označení je odvozeno od umělecké postavy Dona Juana, milovníka, který vystupoval jak v literatuře, tak v divadelních hrách i ve filmu.
Obecně jsou donchuáni promiskuitní, někdy jde také o jedince trpící hypersexualitou.Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Donchuán s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cupcake? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dobropis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nostalgie? Znáte termín Bílá sobota?

Klíčová slova: vlastnosti, význam, popis, definice, původ slova, Donchuán, co je to Donchuán?, význam slova, heslo, formulace, informace, lexikon, přesný význam, wiki, kdo to je, co znamená

Pojem Donchuán je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donchuán ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Donchuán ve Wikipedii

Zkusit najít Donchuán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Donchuán ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Donchuán například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Donchuán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Donchuán? Kdo to byl Donchuán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Donchuán? Definice pojmu Donchuán je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.