Kdo je to?
Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Donchuán?

Jaký je význam slova Donchuán? Co to znamená?

Donchuán je pojmenování pro záletníka, sukničkáře a obecně milovníka veškeré ženské populace. Označení je odvozeno od umělecké postavy Dona Juana, milovníka, který vystupoval jak v literatuře, tak v divadelních hrách i ve filmu.
Obecně jsou donchuáni promiskuitní, někdy jde také o jedince trpící hypersexualitou.Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Donchuán? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Judikát? Víte, co je to Chaš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Instinkt? Rozumíte pojmu Obligátní?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, co znamená, formulace, přesný význam, co je to Donchuán?, Donchuán, vlastnosti, etymologie, popis, původ slova, synonymum, význam slova, wiki, definice, kdo je Donchuán?

Pojem Donchuán je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Donchuán v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Donchuán ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Donchuán ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Donchuán ve Wikipedii

Hledat frázi Donchuán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Donchuán například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Donchuán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Donchuán? Kdo to byl Donchuán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Donchuán? Definice pojmu Donchuán se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Donchuán i v jiné sekci než v vlastnosti.