Kdo je to?
Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Donchuán? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Donchuán?

Jaký je význam slova Donchuán? Co to znamená?

Donchuán je pojmenování pro záletníka, sukničkáře a obecně milovníka veškeré ženské populace. Označení je odvozeno od umělecké postavy Dona Juana, milovníka, který vystupoval jak v literatuře, tak v divadelních hrách i ve filmu.
Obecně jsou donchuáni promiskuitní, někdy jde také o jedince trpící hypersexualitou.Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Donchuán? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Donchuán se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Cholera? Vzpomněli byste si na význam slova Mosaz? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konsolidace? Znáte definici termínu Terpentýn?

Klíčová slova: vlastnosti, pojem, wikipedie, wiki, odborný výraz, heslo, etymologie, přesný výraz, význam slova, popis, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, co znamená, formulace, synonymum

Pojem Donchuán je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Donchuán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Donchuán na Google.cz

Zkusit najít termín Donchuán ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donchuán ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Donchuán ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Donchuán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Donchuán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Donchuán? Definice pojmu Donchuán je v sekci Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).