Kdo je to?
Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Donchuán?

Jaký je význam slova Donchuán? Co to znamená?

Donchuán je pojmenování pro záletníka, sukničkáře a obecně milovníka veškeré ženské populace. Označení je odvozeno od umělecké postavy Dona Juana, milovníka, který vystupoval jak v literatuře, tak v divadelních hrách i ve filmu.
Obecně jsou donchuáni promiskuitní, někdy jde také o jedince trpící hypersexualitou.Kdo je to, byl Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Donchuán? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Donchuán? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cupcake? Pamatujete si definici pojmu Obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nostalgie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Performance?

Klíčová slova: lexikon, popis, informace, etymologie, co je to Donchuán?, popis, definice, wiki, přesný význam, pojem, význam, přesný výraz, termín, slovo, význam slova, původ slova

Pojem Donchuán je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Donchuán ve vyhledávači Yandex

Najít termín Donchuán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donchuán ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Donchuán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Donchuán například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Donchuán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Donchuán? Kdo to byl Donchuán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Donchuán? Definice pojmu Donchuán se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Donchuán i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.