Kdo je to?
Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Donchuán? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Donchuán?

Jaký je význam slova Donchuán? Co to znamená?

Donchuán je pojmenování pro záletníka, sukničkáře a obecně milovníka veškeré ženské populace. Označení je odvozeno od umělecké postavy Dona Juana, milovníka, který vystupoval jak v literatuře, tak v divadelních hrách i ve filmu.
Obecně jsou donchuáni promiskuitní, někdy jde také o jedince trpící hypersexualitou.Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Donchuán? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Donchuán s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Cholera? Víte, co je to Blue Lagoon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Off-road? Rozumíte pojmu Vektor?

Klíčová slova: vlastnosti, pojem, původ slova, heslo, popis, význam pojmu, informace, co znamená, vysvětlení, formulace, Donchuán, wikipedie, význam slova, vlastnosti, Donchuán, definice

Pojem Donchuán je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Donchuán na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donchuán ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Donchuán ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Donchuán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Donchuán ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Donchuán například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Donchuán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Donchuán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Donchuán? Definice pojmu Donchuán patří do kategorie Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Donchuán i jinde než v sekci než v vlastnosti.