Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Zbyněk Drda?

Kdo je to Zbyněk Drda? Stručný životopis

Zbyněk Drda je zpěvák, pocházející z česko-ruské rodiny. Zpívá již od dětských let, známějším se stal jako účastník a posléze vítěz reality show Česko hledá Superstar. Je absolventem obchodní akademie, věnoval se také sportu. Vydal vlastní album, které získalo cenu Objev roku.
Zbyněk Drda získal také titul Skokan roku v anketě Český slavík. Vystupuje na koncertech s kapelou a chystá se vydávat další desky.Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Zbyněk Drda

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1987
Místo narození: Ostrov

Zaujala vás biografie osobnosti Zbyněk Drda? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cystoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vertigo? Víte co je Mainstream? Znáte termín Píštěl?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, přesný výraz, termín, slovo, heslo, kdo to je, pojem, Zbyněk Drda, informace, etymologie, význam pojmu, hudba, lexikon, význam slova, formulace

Pojem Zbyněk Drda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Zbyněk Drda ve Wikipedii

Hledat výraz Zbyněk Drda ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Zbyněk Drda ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Zbyněk Drda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Drda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Zbyněk Drda?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zbyněk Drda? Kdo to byl Zbyněk Drda? Kdy se narodil Zbyněk Drda? Kde se narodil Zbyněk Drda? Zbyněk Drda patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Zbyněk Drda kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Drda i v jiné kategorii než je hudba.