Kdo je to?
Kdo je Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Zbyněk Drda?

Kdo je Zbyněk Drda? Životopis, informace, biografie, hudba

Zbyněk Drda je zpěvák, pocházející z česko-ruské rodiny. Zpívá již od dětských let, známějším se stal jako účastník a posléze vítěz reality show Česko hledá Superstar. Je absolventem obchodní akademie, věnoval se také sportu. Vydal vlastní album, které získalo cenu Objev roku.
Zbyněk Drda získal také titul Skokan roku v anketě Český slavík. Vystupuje na koncertech s kapelou a chystá se vydávat další desky.Kdo je Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Zbyněk Drda

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1987
Místo narození: Ostrov

Zaujala vás biografie osobnosti Zbyněk Drda? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Cystoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz AKA? Víte co je 3G modem? Znáte termín Off-road?

Klíčová slova: Zbyněk Drda, hudba, hudba, lexikon, kdo je Zbyněk Drda?, kde se narodil Zbyněk Drda?, osobnost, biografie, vysvětlení, zajímavosti, datum narození, kdy se narodil Zbyněk Drda?, osobnosti, wiki, informace, Zbyněk Drda

Pojem Zbyněk Drda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Zbyněk Drda na Youtube

Hledat heslo Zbyněk Drda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Zbyněk Drda ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Zbyněk Drda ve Wikipedii

Zkusit najít Zbyněk Drda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Drda například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Zbyněk Drda?

Právě jste zjistili Kdo je to Zbyněk Drda? Kdy se narodil Zbyněk Drda? Kde se narodil Zbyněk Drda? Zbyněk Drda se nachází v sekci Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Zbyněk Drda kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Drda i v jiné kategorii než je hudba.