Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Zbyněk Drda?

Kdo je to Zbyněk Drda? Stručný životopis

Zbyněk Drda je zpěvák, pocházející z česko-ruské rodiny. Zpívá již od dětských let, známějším se stal jako účastník a posléze vítěz reality show Česko hledá Superstar. Je absolventem obchodní akademie, věnoval se také sportu. Vydal vlastní album, které získalo cenu Objev roku.
Zbyněk Drda získal také titul Skokan roku v anketě Český slavík. Vystupuje na koncertech s kapelou a chystá se vydávat další desky.Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Zbyněk Drda

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1987
Místo narození: Ostrov

Sdílejte tuto stránku s osobností Zbyněk Drda s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Eroze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hřích? Víte co je Stripovač? Víte co je Dural?

Klíčová slova: synonymum, wiki, přesný význam, formulace, lexikon, informace, termín, Zbyněk Drda, definice, vysvětlení, odborný výraz, kdo je Zbyněk Drda?, význam slova, význam pojmu, hudba, původ slova

Pojem Zbyněk Drda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbyněk Drda ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Zbyněk Drda ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Zbyněk Drda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Zbyněk Drda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Drda například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Zbyněk Drda? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zbyněk Drda? Kdo to byl Zbyněk Drda? Kdy se narodil Zbyněk Drda? Kde se narodil Zbyněk Drda? Zbyněk Drda je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Zbyněk Drda kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Drda i v jiné kategorii než je hudba.