Kdo je to?
Kdo je Filip Antonio? Životopis Filip Antonio, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Filip Antonio

Kdo je Filip Antonio? Životopis, informace, biografie, herectví

Mladý český herec Filip Antonio se narodil 2. září 2003 v Praze. Vystupuje pod pseudonymem, avšak jeho rodné jméno zní Filip Vích. Taktéž používá pseudonym Filip Antonio Kubíček. Umělecké sklony se u něj začaly projevovat již v raném věku. Poprvé se do hereckého světa podíval v osmnácti měsících.
Filipovou matkou je muzikálová a operetní herečka a zpěvačka Dita Hořínková. Jeho otce je Vladimír Vích. Herectví se věnuje i Filipův mladší bratr Viktor.
Vůbec poprvé se objevil ve filmu Líbáš jako Bůh, kde jako pětiletý ztvárnil postavu Bastíka. Nejednalo se však o jeho první zkušenosti s natáčením. Ještě předtím jej mohli diváci vidět ve velmi raném věku v televizním seriálu Bazén, v telenovele Velmi křehké vztahy, v Soukromých pastech a Přešlapech.
V roce 2011 si zahrál ve filmu Muži v naději a jen o rok později se objevil v pokračování komedie Líbáš jako Bůh s názvem Líbáš jako ďábel. Dále jej mohli diváci vidět v pohádce Duch nad zlatou, ve filmu Všiváci, Špunti na vodě, Přání k mání, Rašín nebo ve filmu Kouzelník Žito.
Herecké zkušenosti nasbíral v mnoha filmech, ale též v celé řadě seriálů jako například Vyprávěj, Helena, První republika, Bezdružice, Labyrint, Linka nebo Hvězdy nad hlavou.
K jeho nejnovějším rolím patří Kuba v televizním seriálu Špunti na cestě, který navazuje na komedii Špunti na vodě, anebo rolička ve velkofilmu Jan Žižka.
Kromě hereckých zkušeností proniká i do světa dabingu. Svůj hlas propůjčil postavám ve filmech Ne/přátelé, Trollové, Příběh klokanice Joey a Avatar: The Way of Water.
V roce 2016 Filip získal Cenu Zdeňka Podskalského díky svému výkonu ve filmu Jak básníci čekají zázrak.
Je velmi šikovným klavíristou. Stal se nejmladším z účastníků kurzu pro mladé klavíristy v Písku, kde se vzdělával pod vedením paní profesorky Jany Korbelové. Hudební nadání zdědil zřejmě po své matce. Vystupuje s klavíristou Pavlem Větrovcem a houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným.Kdo je Filip Antonio? Životopis Filip Antonio, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Filip Antonio

Národnost: česká
Datum narození: 2. září 2003
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Filip Antonio? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Protektor? Víte, co je to Sublime Text? Znáte pojem Čubrica? Rozumíte pojmu Expresionismus?

Klíčová slova: kde se narodil Filip Antonio?, herectví, zajímavosti, životopis, lexikon, informace, kdy se narodil Filip Antonio?, biografie, datum narození, herectví, místo narození, osobnost, národnost, vysvětlení, wiki, kdo je Filip Antonio?

Pojem Filip Antonio je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Filip Antonio ve Wikislovníku

Najít výraz Filip Antonio ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filip Antonio ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Filip Antonio v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Filip Antonio ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Antonio například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Filip Antonio? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Filip Antonio? Kdy se narodil Filip Antonio? Kde se narodil Filip Antonio? Filip Antonio se nachází v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Filip Antonio dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Antonio i v jiné kategorii než je herectví.