Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Egocentrik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Rozumíte pojmu Aquastop? Vzpomněli byste si na význam slova Burleska? Znáte pojem Verifikace?

Klíčová slova: wiki, informace, co je to Egocentrik?, význam pojmu, formulace, synonymum, kdo to je, co znamená, heslo, původ slova, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, pojem, kdo je Egocentrik?

Pojem Egocentrik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Egocentrik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Egocentrik na Google.cz

Najít výraz Egocentrik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Egocentrik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Egocentrik například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Egocentrik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Egocentrik i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.