Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Tento text (Egocentrik) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Pamatujete si definici pojmu Epilog? Vzpomněli byste si na význam slova Burleska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pangamin?

Klíčová slova: Egocentrik, heslo, přesný výraz, synonymum, formulace, odborný výraz, popis, wiki, informace, význam pojmu, slovo, definice, kdo to je, přesný význam, termín, vlastnosti

Pojem Egocentrik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Egocentrik ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Egocentrik na Youtube

Vyhledat slovo Egocentrik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Egocentrik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Egocentrik například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Egocentrik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.