Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Definici slova Egocentrik můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hidžáb? Vzpomněli byste si na význam slova Burleska? Znáte termín CHKO?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, vlastnosti, popis, definice, wiki, odborný výraz, formulace, přesný význam, slovo, co znamená, termín, popis, Egocentrik, kdo je Egocentrik?, lexikon

Pojem Egocentrik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Egocentrik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Egocentrik ve Wikipedii

Hledat termín Egocentrik ve Wikislovníku

Zkusit najít Egocentrik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Egocentrik například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Egocentrik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.