Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Egocentrik? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Insolvence? Vzpomenete si na definici slova Džezva? Vzpomněli byste si na význam slova Citoň? Vzpomněli byste si na význam slova Vrubopis?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, termín, popis, lexikon, význam pojmu, kdo je Egocentrik?, pojem, formulace, Egocentrik, slovo, co je to Egocentrik?, přesný význam, význam slova, vlastnosti, odborný výraz

Pojem Egocentrik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Egocentrik

Hledat videa s názvem Egocentrik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Egocentrik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Egocentrik na Google.cz

Hledat slovo Egocentrik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Egocentrik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Egocentrik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Egocentrik i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.