Kdo je to?
Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egocentrik?

Jaký je význam slova Egocentrik? Co to znamená?

Egocentrik je sebestředný jedinec, který se soustředí výhradně na sebe a na své problémy. Uznává výlučně své názory a svá hodnocení - to se často objevuje v období puberty.Kdo je to, byl Egocentrik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egocentrik? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Egocentrik s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to IP adresa? Vzpomenete si na definici slova Ethereum? Vzpomněli byste si na význam slova Burleska? Vzpomněli byste si na význam slova Kontraindikace?

Klíčová slova: původ slova, termín, informace, význam slova, vlastnosti, kdo je Egocentrik?, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, etymologie, definice, kdo to je, význam, synonymum, slovo, význam pojmu

Pojem Egocentrik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Egocentrik ve Wikipedii

Vyhledat heslo Egocentrik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Egocentrik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Egocentrik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Egocentrik například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Egocentrik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Egocentrik? Kdo to byl Egocentrik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egocentrik? Definice pojmu Egocentrik patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.